Quantcast
Channel: Paranormal.lt
Viewing all 10239 articles
Browse latest View live

Receptas nuo hepatito C: patikrinta laiko

$
0
0

Prieš daugelį metų mano tėtis susirgo gelta. Jis buvo paguldytas į ligoninę. Pažįstami klausė mano mamos apie tėvą. Ir kažkuris iš jų patarė vartoti avižų nuovirą.

Mama užpylė vandeniu 3 stiklines avižų, ankščiau nuplautų ir paruoštų ir virė 3-4 minutes.

Tada nupylė per kiaurasamtį, ir dar kartą perplovė ir užpylė 9 stiklines vandens. Užvirusi ji sumažino ugnį ir 3 valandas troškino. Leido nusistovėti. Nusistovėjusį nuovirą nukošė per marlę. Išėjo 700-750 ml skysčio. Išmaišiusi, ji 30 minučių prieš valgį davė šiltą tėvui po 0,5 puodelio.

Hepatitas, avižos, grūdai, liaudies medicina, liaudies receptai

Dar mama jam kasdien gamino šviežią varškę – po 100-150 g. Komplekse su gydytojų gydymų nuo geltos liko tik prisiminimai.

Profilaktikai tėtis dar šešis mėnesius gėrė avižų nuovirą. Po to karto, aš kitaip pradėjau žiūrėti į liaudies mediciną.

Dėmesio! Naudodami, pirma pasitarkite su specialistu, nuovirą naudokite tik stebint gydytojui.

paranormal.lt


Robert F. Kennedy Jr. kalba renginyje “Ich bin ein Berliner”

$
0
0

2020 08 28 Berlyne vykusiame renginyje atvykęs iš JAV Robert F. Kennedy jr. sakė kalbą susirinkusiems vokiečiams ir šalies svečiams.

Išvertė QdraLT

Kas ir kodėl daro milžiniškas skyles Sibire?

$
0
0

Jamalo pusiasalyje pastebėta didžiulis maždaug 50 metrų skersmens krateris. Sibiro tundroje tai - jau 17 toks darinys. Ir mokslininkai perspėja - jų bus gerokai daugiau.

Tai - ypatinga karstinė įgriuva, kokių Sibire surandama nuo 2014 metų. Dabar jų suskaičiuojama 17, tačiau tikslus jų skaičius nėra žinomas. Šią žurnalistai pastebėjo žvalgydamiesi sraigtasparniu. Ir mokslininkai perspėja, kad jų tikrai bus daugiau.

Tokios karstinės įgriuvos formuojasi dėl nykstančio amžinojo įšalo. Amžinasis įšalas savo lediniais gniaužtais laikė nemažai dujų burbulų. Dabar kai jis tirpsta, tie burbulai artėja prie paviršiaus. Šiuo atveju tai - metanas. Iš pradžių žemės paviršius ima pūstis - kartais tai netgi galima pastebėti plika akimi. O tada dujos suranda kelių paviršių ir susiformuoja didelės įgriuvos.

Ir tai iš tikrųjų baugina. Visų pirma, metanas yra daug stipresnės šiltnamio efektą skatinančios dujos nei anglies dvideginis. Antra, susiformavusios įgriuvos ir šiaip tirpstantis įšalas griauna grunto stabilumą. Sibire jau griūva įvairūs pastatai. Sibire birželį išsiliejo 20 tūkstančių tonų dyzelino ir manoma, kad tai nutiko dėl nestabilaus grunto, ant kurio stovėjo saugykla. Jis buvo stabilus, tačiau tirpstanti žemė jau nebenori laikyti rusiškų pastatų.

Ir bus tik blogiau. Birželio 20 dieną Verchojansko mieste, esančiame už Poliarinio rato, užfiksuota rekordinė +38 °C temperatūra. Amžinasis įšalas nebėra toks jau amžinas ir įgriuvų bus vis daugiau. Jos gali pasiglemžti pastatus, bet gali nukentėti ir infrastruktūra - naftotiekiai ir dujotiekiai.

Mokslininkai dar aiškinasi, kas vyksta, tačiau nesitikima surasti sprendimą. Jo tiesiog nėra. Žemė šyla ir buvęs kietas dirvožemis raugėja dujomis.

Šaltinis technologijos.lt

Šumano rezonansas. Kas tai? Gyvybės vėjas?

$
0
0

Li Kerolo knygoje "Partnerystė su Dievu” kalbama apie tai, kad mūsų DNR įdiegta programa savęs atjauninimo, savęs išgydymo ir netgi organų ar kūno dalių regeneracijos. Taigi mes ne kiek ne prastesni už driežus, kurie tuo naudojasi pastoviai. Ir dar daugiau, į mus įdiegta programa su 920 metų gyvenimo trukme, ant tiek paskaičiuotas fizinis kūnas.

Bet visos šios programos buvo užblokuotos, kadangi mūsų tikslas buvo nusileisti į kuo žemesnius tankius ir ten gauti patirtį, Čia dar galima pridėti ir mėsos valgymą, alkoholį ir t.t. Todėl kuo greičiau mes mirdavome ir vėl iš naujo gimdavome, tuo ta patirtis greičiau didėjo.

Tačiau dabar mes grįžtame atgal į aukštas vibracijas ir mums jau nebereikia blokuojančių programų, mėsos ir kitų dalykų. O kad ten galėtume egzistuoti reikia pakelti vibracijų dažnį, sumažinti fizinio kūno tankį. Ar tai įmanoma?

Pasirodo galima, bet tam reiks gana daug energijos. O svarbiausia turi būtų ypatinga aukštų dažnių energija. Tai, kad tokia energija ateina ir mus jau pasiekė, galima pastebėti iš Žemės planetos pagrindinio rezonansinio dažnio,dar vadinamo Šumano rezonansu, pastovaus didėjimo.

Šumano rezonansas – kvazi stovinčios (kvazi - beveik) elektromagnetinės bangos, egzistuojančios erdvėje tarp žemės paviršiaus ir žemutinių jonosferos sluoksnių 55 km. aukštyje. Tos bangos sudaro harmonikų rinkinį  nuo 6 – 50 Hz ribose.

Šumano Rezonansas. Kas Tai? Gyvybės Vėjas?

Panagrinėkim matavimų duomenis atliktus skirtingais metais, tai yra 2007 ir 2010.

Šumano Rezonansas. Kas Tai? Gyvybės Vėjas?

Atkreipkite dėmesį kad vidutinis dažnis pirmos (pagrindinės) 2007 metais buvo kiek mažiau 7,8 Hz, o 2010 jau daugiau 8 Hz. Antroji harmonika išaugo dar daugiau (13,9 iki 14,2 Hz) Tai ne tiek mažai, kaip atrodo, tuo labiau kad augimas vyksta su pagreitėjimu. 2012 metais pirmos pagrindinės dažnis gali išaugti iki 10Hz pagal vienus šaltinius ir iki 13 pagal kitus.

Pagal Gregg Braden (http://www.greggbraden.com/)

Šumano dažniui pasiekus 13Hz įvyks mūsų planetos perėjimas į naują vibracijų lygį.

Ar veikia tai žmogų? Žinoma, dar kaip veikia. Nes žmogaus smegenų biosrovės sąveikauja su pagrindiniu Žemės vibraciniu dažniu (kuris kažkada buvo 7,8 Hz), esančia tarp Žemės paviršiaus ir žemutinių jonosferos sluoksnių. Normaliose fizinėse sąlygose žmogaus smegenų bio potencialų dažniai yra Šumano rezonanso ribose, todėl sistema „žmogus-supanti aplinka"  yra pusiausvyroje.

Šumano Rezonansas. Kas Tai? Gyvybės Vėjas?

Dabar įsivaizduokite, kad sistemos dalis (supanti aplinka), perėjo į padidintą vibracijų dažnį. Kas tada lieka daryti žmogui? Kad vėl įeiti į pusiausvyra su supančia aplinka, jam reikia pakelti savo fizinio kūno žemų vibracijų dažnį.

O kas bus pakėlus vibracijas? Krajonas sako: „Vibracijų pokytis veda prie atstumo tarp atomo dalelių pasikeitimo. Galima gauti tokį vibracijų dažnio dydį, kuris bus gana aukštas, atstumai tarp atomo dalelių bus atitinkamai reikiamu būdu sureguliuoti, bet fizinio objekto išoriniai matmenys išliks tokie patys. Galima pakankamai plačiai varijuoti atstumais tarp atomo dalelių, kol pasieksime išorinės formos matmenų pokytį."

J.I. Rerich (http://www.icr.su/rus/family/hir/) rašė apie žmogiškų kūnų tankio sumažinimą, kaip savaime suprantamą būtinumą, kuris vyks pereinant į šeštą rasę. „Artėjant prie šeštos rasės, audiniai retės savo tankiu ir artės prie subtilaus astralo."

Šiuolaikinis kiniečių filosofas Li Chongži savo knygoje apie rytų  senovės filosofiją rašė apie žmogaus kūno tankio sumažinimą. „Jei žmogaus organizmo ląstelės turės žymiai aukštesnį energijos lygį, tokiu būdu persitvarkęs žmogaus kūnas galės egzistuoti kituose išmatavimuose."

Krajonas sako, kad aukštų dažnių energijos, kurios pradėjo ateiti XX amžiaus pabaigoje, nuėmė blokuotes nuo mūsų DNR esančių universalių programų ir davė leidimą mūsų ląstelėms keistis. Ir kad mums reikia sugebėti aktyvuoti tas programas, ne tik išgijimui ir atjaunėjimui, bet ir kūno tankio sumažinimui.

Ypatingai aukšto dažnio bangos. Jų vibracijų dažnis didžiulis, nuo 30 milijardų iki 300 milijardų per sekundę (30-300 GHz), o bangos ilgis nuo 10 iki vieno milimetro. Jas ir vadina ypatingai aukšto dažnio milimetrinėmis bangomis.

Kaip nustatė mokslas, tokių bangų šaltinis Žemėje yra tik gyvi organizmai ir kai kurie kristalai. Į jas žiūrima kaip į saulės ir žvaigždžių spektro dalį – reliktinį spinduliavimą, kurio poveikyje atsirado pirmi gyvi organizmai. Tokį spinduliavimą galima pavadinti gyvybės bangomis, Visatos bioritmu. Ateityje, vystantis organizmams, atsirado būtinumas apginti juos nuo kitos, saulės energijos spektro, dalies – radioaktyvių, ultravioletinių ir kitų spinduliavimų. Žemė pradėjo saugotis nuo jų atmosferos sluoksniu, ko pasekoje buvo priversta atsitverti ir nuo reliktinių bangų. Kosminės kilmės milimetrinės bangos, praktiškai sugeriamos atmosferos ir Žemėje yra labai silpnas, „nulinis" pagal intensyvumą, tų bangų natūralus fonas. Tai buvo iki tol, kol praeito šimtmečio pabaigoje į planetą pradėjo eiti aukšto dažnio energetiniai srautai.

Elektromagnetinės bangos ypač aukšto dažnio diapazone (30-300 GHr), kuriuos skleidžia gyva ląstelė organizme, vaidina informacinį-valdantį vaidmenį, aktyvuojant ir palaikant atstatomuosius procesus.

Mokslininkai mano, kad bioritmai savo vystymosi procese, sukūrė nuosavus informacinius kanalus, gyvybinių procesų valdymui būtent tokiame diapazone, kuris neužkemšamas išorinėmis bangomis. Tai yra ląstelių spinduliavimas milimetrinėmis bangomis ne atsitiktinis.

Šių milimetrinių bangų ypatumą sudaro tai, kad jos veikia organizmą ne energija, o informatyviai. Milimetriniame diapazone kvanto energija labai maža, todėl ji nedaro įtakos netgi pačiam silpniausiam cheminiam ryšiui. Milimetrinės bangos sugeba įtakoti tik molekulių sukimosi laisvės laipsnį.  Toks poveikis yra informacinis ir pasireiškia jis torsiniais laukais.

Mūsų organizmą galima palyginti su orkestru, kur kiekvienas instrumentas turi atlikti savo partija, bet būti harmonijoje su kitais instrumentais. Taip ir visos mūsų organizmo sistemos, ląstelės sveikoje būsenoje yra harmonijoje (rezonanse) vienas su kitu. Kaip tai suprasti?

Bet kuri gyva ląstelė turi nuosavą  elektromagnetinį lauką ir generuoja bangą su atitinkamu (baziniu) dažniu. Kada laukų dažniai sutampa, ląstelės įeina į rezonansą, keičiasi informacija, energija, medžiagomis, pripranta viena prie kitos ir supranta viena kitą.

Jei koks nors organas savo darbe nukrypsta nuo normos, tai yra skleidžia falšą, tada ir atsiranda liga.

Reikėtu pabrėžti svarbų vandens vaidmenį organizme (vanduo organizme struktūriškas), kuris vandenilio ryšių pagalba, vykdo informacijos apsikeitimo procesą tarp ląstelių,  atitinkamu greičiu. 

Mokslininkai pastebėjo ląstelių, aukšto dažnio spinduliavimo generavimo, savybę. Kol organizmas randasi normalioje būsenoje, toks spinduliavimas negeneruojamas.

Bet, kai tik organizme atsiranda kokia nors patologija, kuri surišta su ląstelės membranos vibracijos dažnių trukdžiais, ląstelė pradeda generuoti, skirtingas nuo bazinio dažnio, patologines vibracijas. Suyra rezonansas.

Bandydama atsispirti  nuo jai svetimo pažeminto dažnio lauko, ląstelė duoda nelaimės signalą, pavyzdžiui „rėkia", „Duokit Natrio", be to „rėkia" savame, baziniame diapazone. Ir jei kitos ląstelės ją išgirdo, jos tuoj pat ateis į pagalbą. Tai yra, esant patologijai įvyksta ląstelių savi organizacija, jos draugiškai pradeda daryti aukšto dažnio virpesius. Serganti ląstelė tame diapazone gauna pagalba iš kitų ląstelių ir dėka rezonanso, susidoroja su negalia. Taip pavyzdžiui užgyja sumušti kelėnai, įpjovos ant rankų ir panašiai.

Kyla klausymas, kodėl  iš vis atsiranda vieni ar kiti patologiniai pokyčiai organizme, jei ląstelės momentaliai gali organizuoti „gelbėjimo tarnybą"? Kurgi tada būna ta „greitoji pagalba?".

Ir štai čia, mes galime dėkoti sau, taip sakant. Nenoras skaitytis su Kūrinijos Harmonijos Dėsniu, technogeninis poveikis planetai, atvedė prie atmosferos elektros laidumo pokyčių, spinduliavimo didėjimo, pripildė pasaulį elektromagnetiniu „smogu" ir į milimetrinį diapazoną, kuriame bendravo tik ląstelės, pradėjo veržtis trukdžiai.

Būtinas gyvybei, aukštų dažnių milimetrinis signalas pradėjo būti slopinamas technogeninio triukšmo. Todėl reguliavimosi procesai ir sutrinka, nustoja generuoti aukšto dažnio virpesius ir nesiima „skubių gelbėjimo priemonių". Ląstelės negirdi „rėkimo" iš savo kolegų  dėl pagalbos.

Ar nėra kokios nors galimybės sustiprinti signalą?

Pasirodo yra. Dar praeitame šimtmetyje akademikas N.D. Deviatkovas(http://www.cplire.ru/koi/Devyatkov/index.html)  tuo domėjosi. Po pusės amžiaus jis sugebėjo teoriškai ir bandymais įrodyti dėkingą tų bangų poveikį žmogaus organizmui.

Tyrinėjimai įrodė, kad pridedant išorinį elektromagnetinį spinduliavimą milimetriniame diapazone, sugebama sustiprinti nuosavą sergančios ląstelės virpesį ir tai jei leidžia garsiai „surėkti". Ląstelės išgirs signalą ir draugiškai puls  padėti. Liko tik sukurti prietaisą, kuris atliks garsiakalbio vaidmenį ir galėtu susiderinti su tuo signalu, kurį siunčia serganti ląstelė. Bet ląstelės skirtingos ir ligos skirtingos, todėl aišku signalai bus skirtingi, o prietaisui reikia tiksliai "papulti” į ląstelės spinduliuojamą dažnį.

Į prietaiso kūrimą įsitraukė vis daugiau organizacijų. Rusijos specialistų grupei "СЕМMЕД” (fizikai, matematikai, programišiai, biologai, medikai) (http://cemmed.ru/), pavyko sukurti, adaptuoti ir įdiegti į medicinos praktiką, iš principo naują, ypatingai aukštų dažnių aparatą, kuriame gydomuoju veikiančiu faktoriumi buvo pasirinktas, ypatingai aukšto dažnio žemo intensyvumo elektromagnetinis spinduliavimas. 

Specialistams pavyko sukurti nuostabų ypatingai aukštų dažnių generatoriaus elementą, puslaidininkį, kuris sudarytas iš Silicio (SI) ir Germanio junginio. Jis ir atlieka virpesių sužadintojo funkciją tame generatoriuje. Jo ypatumą sudaro individualus susiderinimas su skleidžiamais dažniais. Aparatas turi gana platų paleidimų dažnių diapazoną ir pasileidžia būtent tame dažnyje, kurį sugauna.

Todėl, jam nesvarbu kuri ląstelė serga ir kokį signalą ji skleidžia. Generatorius nusistato į bet kurį signalą, ateinantį iš sergančios ląstelės ir sustiprina tą dažnį. Pavyzdžiui vėl sakysim "Duokit Natrio”. Kitos ląstelės išgirsta ir pagalba suteikiama.

Bet gavusi pagalba, serganti ląstelė keičia savo signalą, jei jau nebereikia "natrio”, o reikia jau kažko kito, pavyzdžiui deguonies. Tuo atveju ypatingai aukštų dažnių generatorius susiderina su nauju signalo dažniu ir vėl jį sustiprina. 

Šių generatorių pagrindu buvo sukurti prietaisai: Triomed (http://triomed.cemmed.info/) ir CGI harmonizatoriai. (http://garmonizator.info/) O tų prietaisų pagrindu, sukurta nauja medicininė technologija BioTrEM  - technologija (biologinė, elektromagnetinio lauko, transmutacija) Transmutacija – tai signalo, informacijos perdavimo būdas.


BioTrEM  - technologija – medicininė technologija, atkurianti gyvos ląstelės virpesius. Realiame laike "sekami” organizmo pokyčiai, momentaliai keičiami poveikio į organizmą parametrai, dėka pastovaus biologinio atgalinio ryšio, garantuotai realizuojasi biorezonansas. Faktiškai organizmas pats save gydo, reikia tik jį pastūmėti į tai.

Kadangi esant tokiam gydymui nieko pašalinių (net temperatūros, kuri pavojinga esant augliams) nepatenka, šis metodas yra tarsi dovana žmonijai.

Kaip veikia TrioMed. Kompanijos prezidentas pasakoja. Pakanka paleisti generatorių ir organizmas toliau pats susigaudys, kas jam toliau reikia gydyti. Iš tikro daktaras ar net pats ligonis gali suklysti apsirikti. Pavyzdžiui skauda ranką, o dėl to gal kalta širdis. O pats organizmas niekada nesuklys. Jis gydys būtent tai kas reikia.

Šumano Rezonansas. Kas Tai? Gyvybės Vėjas?

Kompanijos Prezidentas papasakojo įdomų atliktą eksperimentą su stafilokoku, nuo kurio dažnai kenčia ypač jaunimas, kai veidas pasidengia spuogais. Panaudojus Triomed, liga gan greitai buvo įveikiama. Bet specialistai atliko bandymą. Tam jie patalpino stafilakoko kultūrą į Petri indą ir pradėjo veikti ją tuo pačiu prietaisu, bet jokio efekto nepastebėjo. Tai dar kartą įrodo, kad organizmas pats save gydo.

Prezidentas taip pat buvo užklaustas, ką jis galvoja apie Krajono skelbtą informaciją, programas, esančias mūsų DNR.

Kiek pagalvojęs jis atsakė. Kaip fizikas jis prileidžia tokią galimybę, kad vibracijų pakėlimas gali vesti prie fizinės medžiagos išretėjimo (tankio sumažėjimo). O kas liečia atsijauninimą ir išsigydymą, tai jau tikrai yra kažkas panašaus.

Panašia tematika dirbo ir mokslininkai iš Novosibirsko, ypatingai aukšto dažnio spinduliavimu infroraudoname diapazone poveikį į vandenį, su specialiai sukurtų halografinių technologijų pagalba.

Akademikas Kazancevas rašo: "Šios technologijos panaudojimas leis visoms gyvoms būtybėms žemėje, tame tarpe ir žmogui, tiesiogiai įsisavinti kosminę energiją, paverčiant ją savos gyvybinės veiklos energija.”

МНИИКА mokslininkai (http://www.isrica.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=22&Itemid=10) nustatė eksperimento būdu, kad protonas turi giminingą DNR konfigūraciją. Protonas – tai vandelio atomas, kuris sudaro Mendelejevo cheminės lentelės pagrindą,  pasirodo ir biologinės gyvybės pagrindą taip pat.

Mokslininkų nuomone, biologinių sistemų imlumas, saulės protonams, elektronams ir neutronams, apsprendžia senėjimo procesų greitį ir gyvenimo trukmę. Viena iš pagrindinių senėjimo priežasčių – vandenilio protonų nepakankamumas. Tai veda prie vandenilinių ryšių DNR molekulėje pokyčių ir baltymų sintezės sulėtėjimo. Su metais stiprėja neorganinių protonų deficitas ir organizmas pereina prie organinių protonų naudojimo. Deficito kompensacijai pradedami naudoti baltymų, amino rūgščių, pigmentų protonai. O tai reiškia organizmo degradacijos (senėjimo) fazės pradžią, jautrumo sumažėjimą saulės ir kosminiams energijos srautams. Organizmas praranda galimybę pasipildyti papildomai.

Ar yra išeitis? Žinoma. Pasirodo jau yra sukurtas ir išbandytas  prietaisas  "ТРОДР-1", (http://www.isrica.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=10&Itemid=7)skirtas vandens apdirbimui, užtikrinančio organizmo prieigą prie saulės protonų srauto. Vanduo apdirbamas spinduliuojant jį ypatingai aukštu dažniu infroraudoname diapazone. Tyrimų rezultatai davė teigiamus rezultatus, visų organų senėjimo procesai žymiai sulėtėja, o kas svarbiausia, tai leidžia efektyviai išnaudoti kosminį spinduliavimą ląstelių maitinimui.(http://www.isrica.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=6) ИХРАН -(individualus, hrono-rezonansinis analoginis nešėjas) tai naujas bio informacinis produktas, leidžiantis sulėtinti senėjimo procesus.

Šio komplekso veikimo esmę sudaro informacinio hrono rezonanso principas, leidžiantis aktyvizuoti, psichofiziologinius, intelektualius ir kūrybinius organizmo rezervus.

Klasikinis žmogaus foto portretas, atliktas pačiame jo jėgų žydėjime, turi savyje subtilę hrono rezonansinę struktūrą. Ta struktūra gali būti „sujungta su dabartim" , sustiprinta ir įnešta į halografinį nešėje.

ИХРАН komplekso halogramos įrašo procedūra sudaro informacijos pernešimas iš foto portreto į bio informacinę sritį, esančią ypatingoje hrono informacinėje erdvėje – Kozirevo erdvėje.(http://www.univer.omsk.su/omsk/Sci/Kozyrev/vsp0.win.htm) Tos erdvės savybės ir naujų technologijų galimybės leidžia sujungti viename taške „praeitį, dabartį ir ateitį" garantuojant žmogaus sveikatos grįžimą.

Šumano Rezonansas. Kas Tai? Gyvybės Vėjas?

Žmogaus galimybė pereiti nuo organinio maitinimosi prie autotrofinio, kitaip sakant, maitintis kosmine energija, tampa reali. O toks maitinimasis mus taip aktualus pereinant į aukštesnius tankius, aukštesnę evoliucijos spiralės viją.

Šumano Rezonansas. Kas Tai? Gyvybės Vėjas?

Taigi, ypatingai aukšto vibracijos dažnio bangos, yra būtent tos bangos, kurios aktyvuoja mūsų DNR esančias išgijimo, atjaunėjimo, išretėjimo ir perėjimo į kosminį maitinimąsi programas.     

Būdai pilnai išgyti, nenaudoti mums peršamos chemijos, kuri daugiau atneša žalos nei naudos, yra atrasti. Telieka jais naudotis ir įvykdyti sielų lygyje duotus pažadus. Keista, kaip dar juos nespėjo uždrausti oficialioji medicina. Juk tuo atveju nebereiks tiek gydytojų ir farmacininkų...

Su pagarba ir meile. Atsibudimas (2011)

Šumano rezonansą visada galite stebėti šia nuoroda

Šumano rezonanso keisti rodikliai. Matricos gedimas ar turėtume laukti M9.0?

$
0
0

Plečiantis internetui, vis daugiau atsiranda įvairių paslaugų ir jutiklių, kurie kartais rodo naudingus dalykus, o kartais neaiškų ką. Viena iš tokių teikiamų naudingų paslaugų, Šumano rezonanso rodymas. Kuris 2020 m. rugsėjo 2 d, tai yra vakar rodė, labai keistus dalykus:

Šumano rezonansas, hipotezės, Seismologija, matrica

Niekas nežino, kas tai yra ir niekas iki šiol tokio grafiko ir tokių rodiklių niekas nebuvo matę. Kiti jų grafikai rodo nuostabią tiesę, galima sakyti, kad tai galimas tiesiog gedimas:

Šumano rezonansas, hipotezės, Seismologija, matrica

Alternatyvi nuomonė šiam teiginiui buvo pasakyta, kad tai galimas Matricos perkrovimas, kurio metu vietoj įprasto žalio kodo, televizoriai mūsų galvoje, rodo panašiai taip:

Šumano rezonansas, hipotezės, Seismologija, matrica

Nepaisant to, jei mes nekreipsime didelio dėmesio į prieš tai radikalią nuomonę, versiją, negalima nepastebėti, kito įvykio, kad per pastarąsias 48 valandas pasaulyje įvyko apie 50 žemės drebėjimų, kurių stiprumas buvo maždaug penki balai ir daugiau. Tuo pačiu seiminių įvykių pasiskirstymas taip pat netikėtinai keistas: jis vyksta šalia didelių litosferos plokščių kraštų.

Šumano Rezonanso keisti rodikliai. Matricos gedimas ar turėtume laukti

Jei žiūrėsime pagal pateiktą USGS paveiksliuką iš „ekrano“, čia yra rodomi M 4.5+ per savaitę, dviejų dienų pasirinkti nėra galimybių, tačiau dinamika vis tiek akivaizdi: 97 per savaitę, iš jų 45, laikotarpis nuo 18:00 rugpjūčio 31 d. iki rugsėjo 2 d. 18:00. Tuo pačiu metu, kaip jau minėjome aukščiau, didžioji įvykių dalis vyksta didelių plokščių kraštuose, kas nenormalu – dažniausiai purtomos mažesnės plokštės.

Taip pat įdomius dalykus rodo USGS seismografo suvestinė:

Šumano rezonansas, hipotezės, Seismologija, matrica

Kažkokio bendro, globalaus seismografo patamsėjimo rodikliuose nėra, tačiau tendencijos tam yra. Tuo pačiu metu per paskutines 12 valandų nebuvo nieko ypač stipraus, o Čilės pajudėjimai turėjo jau išsilyginti. Todėl, žinant, kad Šumano rezonansas ir dideli žemės drebėjimai yra kažkaip susiję, o ten dabar kažkokie „gedimai“, taip pat atsižvelgiant į M5.0 balus ir virpesius mantijoje, galima pagalvoti, kad kažkur gali būti M8.0 ar daugiau žemės drebėjimas, todėl laukiame rezultatų. 

Visada galite stebėti Šumano rezonanso rodiklius paranormal.lt. Daugiau apie Šumano rezonansas. Kas tai? Gyvybės vėjas?

paranormal.lt

Kiekvieną dieną šalia Saulės atsiranda naujų anomalijų

$
0
0

Prieš kelias dienas, tai yra 2020 m. rugpjūčio pabaigoje, Teksase buvo padaryta labai prieštaringai vertinamų saulėlydžio nuotraukų serija:


konspirologija, Nibiru

konspirologija, Nibiru

konspirologija, Nibiru

Taigi, pagal padarytas nuotraukas dešinėje, lengvai atpažįstamas objektyvo spindulys, kurį dažnai bandoma pateikti, kaip Nibiru. Tačiau, kas įdomiausia šis„spindulys“ Saulės kairėje pusėje atsispindi vandenyje, kaip ir pačios saulės atspindys. Todėl, šiuo metu visi internautai suka galvą, kas tai?.

Viena įtikinamiausių nybirologų oponentų versija, ilgą laiką laika buvo, pasak jų, jei NASA meluoja, tai kodėl astronomai mėgėjai tyli? O prieš penkerius metus, taip buvo iš tikrųjų – mėgėjai kažkaip nelabai ir kreipdavo dėmesį į Saulę, o jei kreipdavo, tai nelabai stipriai, savo atradimais nesidalindavo. Nepaisant to, dabar padėtis pasikeitė ir daugelis nepriklausomų astronomų vis dažniau žvelgia į Saulę, naudodamiesi savo pačių dideliais ir sudėtingais teleskopais, arba NASA palydovais, skelbiančiais savo nuotraukas tinkle, arba abiem iš karto.

Pavyzdžiui, Planet X News paskutiniame savo vaizdo įraše rodo STEREO palydovų darytas nuotraukas nuo rugpjūčio 31 dienos (beje, rugpjūčio 27 dieną, jie matė tą patį):

konspirologija, Nibiru

Kitas profesionalus mėgėjas Bruce Swartz, dar kitaip žinomas, kaip „Briusas, kuris viską mato“, savo rugsėjo 2d. vaizdo įraše demonstruoja visą „artefaktų“ rinkinį, kuriuos jis aptiko šalia Saulės, žiūrėdamas į ją per 14 colių vamzdį:

konspirologija, Nibiru

konspirologija, Nibiru

konspirologija, Nibiru

Kitas astronomas mėgėjas savo kanale Terry‘s Theories rugpjūčio 29 d. pranešė, kad šalia Saulės matė kažką panašaus į asteroidą, bet tik asteroidas Mėnulio dydžio:

konspirologija, Nibiru

Ir tokių pastebėjimų šalia Saulės šiandiena yra labai daug. Kažkas mato kažkokias didžiules sferas, kažkas kitas kitos formos objektų, bet mažesnio dydžio. Be to, kartais tokie „skraidantys kubai“ pastebimi ir vis Žemės:

Tuo tarpu pačioje Žemėje, visa vyriausybė apsimeta, kad nėra „marsiečių“ ir jokios „Nibiru“, kita vertus, visur vyksta sinchronizuota pasaulio kova su kažkokia „pandemija“. Tuo tarpu „marsiečius“ ir „Nibiru“ visi mato, o „pandemijos“ niekas nemato.

Visa tai yra labai keista ir labai primena pasaulio pabaigą, prieš kurį, kaip sako pranašystės, pasaulis apsivers aukštyn kojomis, po kurio bus savotiškas „perkrovimas“. Todėl vienintelis dalykas, kuris dabar domina eschatologus - atsakymas į klausimą „kada bus paspaustas mygtukas?“. Tai yra kada, įprasta pasaulio tvarkos sistema paprastai išsibarstys ir pasaulis tarsi persijugs, ar atsinaujins?

Kol kas, sprendžiant pagal amerikiečių insaiderių pasisakymus ir planus piliečius apdovanoti stebuklingomis vakcinomis, „persikrovimo“ pradžia numatyta, kaip tik rugsėjį, todėl stebėkime toliau įvykių raidą.

paranormal.lt

Virš Meksikos: tai buvo NSO, ar stebuklingas portalas?

$
0
0

2020 m. rugsėjo 1 d. keli žinomos meteorologijos tarnybos windy.com vartotojai pastebėjo keistus radaro rodmenis virš Meksikos:

Sumišęs ponas Isotrop, vienas iš tų, kuris pastebėjo anomaliją, nubėgo klausti „kas tai?“ garsaus meteorologo, kuris prisiekė Biblija, kad iki šiol niekada nėra matęs panašaus, o tada visiškai pašalino šią temą savo soc. tinklo.

konspirologija, hipotezės, anomalija, NSO, portalas

Nepaisant to, kiti piliečiai pasirodė esą protingesni ir pradėjo aiškintis be „protingų“ žmonių:

Taigi, diskusijos metu paaiškėjo, šis paslaptingas ratas, radare pasirodė kelis kartus ir kiekvienu atveju jo forma buvo šiek tiek kitokia. Šis „artefaktas“ taip pat sukosi aplink savo ašį. Bet, kas tai buvo?

Iš karto, žmonės iškarto prisiminė, kad metų pradžioje Australijoje jau nutiko kažkas panašaus:

konspirologija, hipotezės, anomalija, NSO, portalas

Australijoje apskritimo skersmuo buvo apie 700 km, Meksikoje – apie 300 km skersmens ir jų struktūros skiriasi, tačiau kas bendro abiems atvejais? 

Australijoje artefaktas susiformavo aplink Mourt Isa, kurio centre yra to paties pavadinimo kalnas. Vietiniai bušmenai, kalną tradiciškai laikė „jėgos vieta“ ir ten vaikščiojo tik šamanai, kitiems buvo draudžiama eiti. Šiais laikais žmonės pamiršo „jėgos vietą“, todėl Mourt Isa labiau žinomas dėl savo ufologinės veiklos – tai viena anomaliausių zonų Australijoje.

Apskritimas Meksikoje atsirado tiksliai aplink Guanajuato miestą:

konspirologija, hipotezės, anomalija, NSO, portalas

Šiuolaikinėje Meksikoje šis miestas nevaidina jokio vaidmens, jis buvo įkurtas labai seniai, nes actekai šią vietovę vadino „metaline vieta“: zona buvo tabu, laikoma dievų atsiradimo vieta ir joje buvo kasamas auksas.

Todėl, vieni komentatoriai teigia, kad virš Meksikos pasirodė ateiviai. Kažkas ten sutriko su erdvėlaivio maskuote, todėl jis tapo trumpai matomas. Tačiau, siūlomi ir kiti alternatyvūs paaiškinimai.

Meksika yra vienintelė šalis pasaulyje, kuri pagal masinių kapų skaičių gali mesti iššūkį tokioms šalims, kaip Kinija, Rusija ir pan. Tūkstančius žmonių ten, žinoma, niekas nemetė į šachtas, tačiau kapų su 100-200 lavonų aptinkami gana dažnai.

Tradiciškai, visa tai priskiriama kartelių santykių aiškinimosi, prekyba organais ir pan., tačiau, kurie kalba išmanantys žmonės – Meksikoje klesti actekų paveldas ir kai kurie vietiniai šamanai, kartas nuo karto rengia ritualines žudynes savo dievų garbei. Tuo remiantis išsakoma mintis, kad rugsėjo 1 dieną, kulto gerbėjai vėl ką nors paaukojo, o po to danguje atsirado konkretus portalas – jį ir aptiko radarai.

NSO versija asmeniškai man atrodo įtikinamiausia, nepaisant to, mes taip pat negalime atmesti ir portalo.

Taigi, pagal Etiopijos kalendorių 2012 m. gruodžio 21 d., tai yra majų kalendoriaus pabaiga, pagal dabartinį kalendorių iškrito 2020 m. rugpjūčio 27 d. Todėl, jei majai ir actekai turi tam tikrą laiko pabaigą, tai jis kaip tik ir patenka į rugpjūčio-rugsėjo mėnesį, einamus metus. O, gal kaip tik kokie vietiniai šamanai, norėdami atidėti pasaulio pabaigą susirinko prie “jėgos vietos“ ir surengė ten dar vienas grandiozines žudynes.

Naujienose, žinoma, apie tai niekas nepasakos – tik policija, gal ras po kokiu dešimtmečių ką nors ir jeigu tai versija apie portalą teisinga, kas žino, kur dar buvo aukojama. Taigi, pasaulyje dedasi kažkas įdomaus, kuriuos paaiškinti kartais atrodo neįmanoma. Žinoma, šiuo atveju, bus daug skeptiku, bet tada, tegul patys paaiškina, kas šiuose kadruose, ir kodėl atsirado tokia keista anomalija.

Laukiu komentarų... Patiko, jei norite daugiau tokių straipsnių, apie kuriuose niekas nerašo, spausite patinka...

paranormal.lt

Svogūnų lukštų panaudojimo gudrybės

$
0
0

Daugelis nė nesusimąstydami išmeta svogūnų lukštus bet pasak namų švaros ekspertės Jillee, rašančios blogą „One Good Thing“, svogūnų lukštai turi daug panaudojimo būdų, kuriuos žino tik nedaugelis.

Savo Instagrame ji rašė: „Neišmeskite svogūnų lukštų! Pirma išbandykite šiuos sumanymus! Ar žinojote, kad sausuose, popierių primenančiuose svogūnų lukštuose yra gausu vitaminų A, C ir R, o taip pat imuninę sistemą palaikančių antioksidantų? Maistinių medžiagų kupinus svogūnų lukštus sudėkite į užspaudžiamą maišelį ir įdėkite į šaldiklį – vėliau galėsite juos panaudoti.“ 

Bet ką galima daryti su svogūnų lukštais? Išbandykite šiuos įdomius sumanymus. Jillee savo pasiūlymais pasidalino su 59 600 savo Instagramo sekėjų. Pavyzdžiui:

Sultinio gaminimui

Svogūnų lukštus virkite kartu su kitomis daržovėmis, kurių galiojimo laikas artėja prie pabaigos. Jillee sako, kad taip sultinys įgauna turtingą svogūnų skonį ir taip pat imuninę sistemą stiprinančių savybių. Kad sultinyje neliktų svogūnų lukštų gabalėlių, išvirtą sultinį būtinai perkoškite.

Ryžių skaninimui

Jillee svogūnų lukštų įdeda į verdamus ryžius. Taip jie įgauna daugiau skonio ir papildomą dozę maistinių medžiagų. Ji pataria: „Ryžiams naudokite stambesnius lukštus, kad paskui juos būtų lengviau išgriebti iš ryžių.“

Duonos pagardui

Savo namuose kepamą duoną galite pagardinti svogūnų milteliais – taip duonos kepalėliai bus daug ryškesnio skonio. Jillee rekomenduoja: „Smulkiai sutrinkite keletą svogūnų lukštų, kol jie virs milteliais, o tada vieną arbatinį šaukštelį jų įdėkite į tešlą.“

Kompostavimui

Svogūnų lukštus galima naudoti ne tik virtuvėje – jie pravers ir sode. Jei norite ekologiškai šalinti maisto atliekas, kompostavimas – puikus pasirinkimas. Blogerė sako: „Jei naudosite maistinių medžiagų kupiną kompostą, jūsų daržas ir gėlynai atrodys visai kitaip!“.


Paprastas žmogus "muša į miltus" internauto kiaušinių virimo būda

$
0
0

Komentaruose, paprastas žmogus nurodo, dar paprastesnį kiaušinių garinimo būdą, kaip tinkamai paruošti kiaušinius ir kurių po to nereikia nei lupti. Sužinokite ką jis patarė.

Pavargote kas rytą virti kiaušinius? Ir juos po vieną lupti? Mama pasidalino paprastu patarimu, kaip palengvinti šį darbą.

Feisbuke ji papasakojo, kad visus dėžutėje esančius kiaušinius galima išvirti vienu ypu. Užuot juos virusi su lukštais, ji juos įmuša į aliejumi pateptą karščiui atsparų indą. Tuomet kiaušinius ji verda „Garų vonelėje“ – tai maisto gaminimo būdas, kai indas su verdamu maistu laikomas virš puodo su verdančiu ir garuojančiu vandeniu. Visus kiaušinius išvirti užtrunka vos penkias minutes, ir jų išvirusių lupti nebereikia.

Feisbuko grupėje „Instant Pot Community“ moteris rašė: „Veikia nuostabiai. Jokių ledo vonelių ir lupimo po vieną. Iš pradžių dubenėlio formos virtų kiaušinių krūva atrodo nekaip, bet užtenka juos supjaustyti ir viskas išsisprendžia!“

Kaip ir rašė šio metodo kūrėja, dubens formos kiaušinių krūva nėra labiausiai apetitą keliantis patiekalas, bet kiaušinius galima tiesiog supjaustyti ir dėti į sumuštinius ar salotas – tada jų išvaizda visiškai nesiskiria nuo įprastu būdu virtų kiaušinių.

Šis įrašas Feisbuke susilaukė milžiniško pasisekimo – daugelis žmonių komentuodami sakė, kad būtinai išbandys ir patys.

Viena komentatorė rašė: „Labai mėgstu kiaušinių, salotų ir majonezo sumuštinius, todėl tikrai išbandysiu šį metodą. Atrodo labai paprasta.“

Kitas rašė: „Išbandžiau su dubeniu ir puodu, suveikė tobulai – tikrai pats lengviausias būdas virti kiaušinius.“

Komentatoriaus, pasivadinusio verdiktas:

pagal šį receptą vadinasi virti garuose-juokinga. Bus paprasčiau be jokių puodų apsieiti. Reikalinga keptuvė, į keptuvę pili kokius penkis šaukštus vandens,įmuši kiaušinius, tiek kiek reikia, druska, pipiriukai,užbarstyti žalumynų. Uždengti sandariu dangčiu, ant lengvos ugnies, neatidengti kol neišsigarins pagal reikalą, o patikrinti ar iškepę-pajudinti keptuvę. Viskas,garinti kiaušiniai ! SKANAUS

Žinoma, tai nereiškia, kad prieš tai esantis būdas nėra veiksmingas. Tiesiog išbandykite abu būdus, ir nuspręskite, kas patogiau, skaniau ir greičiau. Pasidalinkite komentaruose.

Ar žinote, kiek trunka galaktikos metai?

$
0
0

Žmonės įpratę laiką skaičiuoti pagal Žemės judėjimą Saulės atžvilgiu. Ir nors mums bei visai Žemės gyvybei mūsų planetos sukimasis apie savo žvaigždę yra be galo svarbus, vertinant rimtesniu mastu jis yra visiškas niekis, lyginant su tiesiog epinio masto Saulės (ir visos Saulės sistemos) kelione aplink Paukščių tako galaktikos centrą, rašo „Live Science“.

Tam, kad Saulės sistema apsuktų vos vieną ratą aplink Paukščių taką, reikia maždaug 220-230 mln. žemietiškų metų, tvirtina Teksaso universiteto (JAV) astronomijos docentas Keithas Hawkinsas.

Kitaip tariant, jei laiką matuotume pagal tokį galaktinį laikrodį, Žemei šiuo metu būtų apie 16 metų, o Saulė būtų susiformavusi prieš maždaug 20 metų. Visa visata dabar būtų vos 60 metų amžiaus.

Saulės sistemos kelią aplink Paukščių tako galaktiką iš esmės galima lyginti su Žemės orbita aplink Saulę. Tik šiuo atveju sukamasi ne apie kokią nors žvaigždę, o aplink supermasyvią juodąją skylę, tūnančią galaktikos centre, teigia K.Hawkinsas. Šis objektas aplinkinius, arčiau esančius objektus paveikia milžiniška gravitacine jėga, tačiau Saulės sistemos orbitą iš tikrųjų palaiko gravitacinės jėgos, kolektyviai skleidžiamos visos Paukščių tako materijos.

„Saulė juda pakankamu greičiu – maždaug 230 km per sekundę – kad išlaikytų judėjimą aplink galaktikos centrą į apskritimą panašia trajektorija“ ir dėl to nėra įtraukiama į juodąją skylę, tvirtino astronomas.

Jeigu lygintume su vietiniais Žemės metais, galaktiniai metai skaičiuoja lauką iš tiesų milžinišku mastu. Tačiau tai nėra „universalūs“ galaktinai metai – tai, ką mes, Žemės gyventojai, vadiname galaktiniais metais yra būdinga tik Saulės (ir Žemės) kelionei aplink Paukščių taką.

„Mes sakytume, kad galaktiniai metai trunka 220 ar 230 milijonų metų. Kitoms galaktikos žvaigždėms tie metai yra kitokios trukmės“, – aiškino K.Hawkinsas.

Galaktikos skersmuo yra apie 100 000 šviesmečių, o Žemė yra maždaug 28 000 šviesmečių atstumu nuo galaktikos centro. „Jeigu galaktiką įsivaizduotume kaip miestą, tai Žemė būtų kažkur ties ta vieta, kur prasideda priemiestis“, – aiškino docentas. Žvaigždėms, besisukančioms arčiau juodosios skylės – gyvenančioms „miesto centre“ – galaktiniai metai būna santykinai trumpesni. O tolesniuose priemiesčiuose metai trunka šiek tiek ilgiau.

Panašiai artumas iki žvaigždės didele dalimi lemia ir planetų metų trukmę. Tarkime, Merkurijaus – Saulei artimiausios planetos – metai trunka 88 dienas (per tiek ši planeta apsuka pilną orbitą aplink Saulę), o Urano – septintosios planetos nuo Saulės – metai trunka net 84 Žemės metus. Tolimojoje Plutono nykštukinėje planetoje gimtadienį švęstume 248 kartus rečiau nei Žemėje.

Planetų orbitinė fizika yra panaši į tą fiziką, kuri lemia Saulės sistemos orbitos aplink Paukščių taką, tačiau vis vien kyla klausimas: kaip astronomai sugalvojo, kokiu būdu apskaičiuoti galaktinių metų trukmę? T.Hawkinsas tvirtina, jog tokia užduotis iš tiesų yra ganėtinai paprasta – visos tam reikalingos žinios buvo įgytos dar pačioje moderniosios astronomijos mokslo vystymosi pradžioje.

„Daugiausiai tai yra susiję su žvaigždžių judėjimo galaktikoje stebėjimu. Stebėdami žvaigždes, dangije judančias aplink galaktiką, galite išskaičiuoti ir kitų žvaigždžių greitį bei kryptį“, – sakė K.Hawkinsas.

Straipsnį vertė 15min.lt

Efektyviai išvalykite gerklę nuo gleivių ir skreplių

$
0
0

Gerklės ir nosies užgulimas yra dažniausios kosulio ir kvėpavimo takų priežastys. Plaučiuose susikaupę skrepliai prisideda prie šių sveikatos problemų. Tačiau ši problema negresia gyvybei, ji tiesiog daro įtaką jūsų gyvenimo kokybei. Žinoma, jei jaučiate tokius simptomus, galite pasikonsultuoti su savo šeimos gydytoją. Na, o jei bėdos užklupo netikėtai ir jus vargina susidariusios gleivės ir skrepliai ir nėra galimybės pasitarti su gydytoju galite pabandyti šiuos liaudies receptus.

Kas iš tikrųjų yra tokios gleivės? Kodėl jos atsiranda? Tai gamtos sukurtas, žmogui apsaugos mechanizmas, organizmas išskiria gleives, tokiu būdu bandydamas sulaikyti visas per nosį, gerklę patenkančias dulkes ir virusus ir t.p. apsaugo nuo šalčio, mes pradedame kosėti, kai gerklėje ir krūtinėje kaupiasi gleivės. Kartu gali lydėti karščiavimas, kosulys, nusilpęs organizmas, sloga ir dusulys.

Nereikia jaudintis, nes yra keletas natūralių priemonių, kurios gali padėti natūraliu būdu pašalinti skreplius iš plaučių.

Medus ir citrina

Šis veiksmingas derinys yra labai efektyvus, gydant kvėpavimo takų problemas dėl jų priešgrybelinių ir antibakterinių savybių.

Produktų sudėtis, vaistui:

  • 1 šaukštas ekologiško medaus;
  • 2 šaukštai citrinos sulčių.

Gaminimas:

Sumaišykite du ingredientus dubenyje ir vartokite mišinį tris kartus per dieną.

Imbieras

Imbieras yra neabejotinai stipriausia atsikosėjimą skatinanti, antibakterinė ir antivirusinė priemonė.

Produktų sudėtis, vaistui:

  • 2 stiklinės vandens;
  • 1 šaukštelis pipirų;
  • 6 ar 7 imbiero skiltelės;
  • 1 šaukštelis medaus.

Gaminimas:

Įkaitinkite vandenį ir įdėkite pipirus, bei imbierą. Ant puodo uždėkite dangtį porai minučių. Nuimkite nuo ugnies ir atvėsinkite. Tada įpilkite medaus. Išgerkite 2-3 puodelius arbatos kiekvieną dieną.

Ciberžolė

Ciberžolėje yra kurkumino, kuris turi veiksmingas antibakterines ir antiseptines priemones. Ciberžolės milteliai labai efektyviai pašalina gleives, bakterijas ir skreplius.

Produkto sudėtis, vaistui:

  • 1 stiklinė šilto vandens;
  • ½ šaukštelio druskos;
  • 1 šaukštelis ciberžolės.

Gaminimas:

Sumaišykite visus ingredientus ir keletą kartų per dieną skalaukite gerklę. Šis paprastas metodas greitai pašalins skreplius, bei išgydys, bet kokias kvėpavimo takų infekcijas.

Garų įkvėpimai

Produktų sudėtis:

  • 4-5 stiklinės verdančio vandens;
  • ½ šaukštelio čiobrelių;
  • ½ šaukštelio džiovinto rozmarino.

Dar patikrinti faktai:

Kaip sušvelninti kosulį, kai jis dar nepasistūmėjo toliau tracheito stadijos?

Inhaliacijos.

Joms tiks ir paprastas fiziologinis skystis – jis irgi puikiai apvalys gleivinę. Tačiau, skyrus gydytojui, galima į fiziologinį tirpalą pridėti ir vaistų: inhaliatorius padės jiems patekti kaip tik ten, kur reikia gydyti uždegimą.

Liaudiškos priemonės.

Kosuliui palengvinti galima čiulpti medų – tik lėtai, kad juo pasidengtų visa gerklė. Jis ne tik apramins sudirgusią gleivinę, bet ir veiks kaip antiseptikas. Tačiau medaus jokiu būdu negalima šildyti.

Iš žolelių mišinių rinkitės tuos, kuriuose yra ramunėlių, mėtų, saldymedžio, gysločių, šalpusnių, svilarožių šaknų.

Būkite atsargesni su imbieru. Šios šaknys daro stebuklus, kai mūsų imunitetui reikia paramos, tačiau imbieras džiovina, o kamuojant tracheitui to mažiausiai reikia.

Vienas populiaresnių receptų kosuliui palengvinti – pienas su jame virtomis figomis (geriau šviežiomis, bet tiks ir džiovintos).

Šarminis gėrimas.

Omenyje turimas mineralinis vanduo. Jį galima truputį pašildyti arba sumaišyti su pienu (lygiomis dalimis).

Ledinukai.

Vaistinėje rasite krūvas saldainių pavidalo tablečių. Rinkitės jas su mentoliu ir žolelėmis – tokie ledinukai ne tik sušvelnins kosulį, bet ir nukreips jūsų dėmesį nuo poreikio kosėti, taip mažiau dirginsite gerklę.

Skysčiai.

Kosėjant gerti reikia daug. Skysčiai reikalingi gleivių kiekiui padidinti – taigi ir atsikosėjimui palengvinti. Tinka tik šilti arba karšti gėrimai.

Drėgmė.

Kai aplinkos oras sausas ir karštas, kosulys visada sustiprėja, nes džiūvanti gleivinė dar labiau sudirgsta. Tokiu atveju namuose labai praverstų oro drėkintuvas. Jei nėra, patariama dažniau plauti grindis ir drėgna šluoste valyti visus paviršius. Nosies ertmę galima drėkinti jūros vandeniu arba tuo pačiu šarminiu mineraliniu vandeniu.

Netinkamas bet kokio – net tik prasidėjusio – kosulio gydymas gali baigtis plaučių uždegimu. Todėl vartokite tik gydytojo skirtus vaistus ar bent pasitarkite su vaistininku.

Turite, dar kokių savo receptų pasidalinkite su skaitytojais bloge

paranormal.lt

Gyvenimo eliksyras suteiks jums energijos!

$
0
0

Galbūt negalėsime nugyventi 200 metų, tačiau šio recepto dėka senatvę sutiksime energingai!

Tokio eliksyro receptas niekada nebuvo atrastas, tačiau alchemikai druidai ir žolininkai atrado daugybę gydančių produktų: kefyrą, obuolius, medų, arbatą, rožes ir t. t. Iš jų galima pasigaminti sveikatos eliksyrą.

Tačiau, kai kurie receptai, gyvenimą neprailginą, bet suteikia stiprybės organizmui. Galbūt negalėsite nugyventi 200 metų, tačiau senatvę galėsime nugyventi energingai!

Peržiūrėję senovinius receptus, istorikai nustatė, kad vienas iš labiausiai paplitusių maisto produktų buvo pieno ir česnako mišinys. Tai nenuostabu, nes Avicena (senovės persų gydytojas), taip pat laikė česnaką vaistu nuo daugelio ligų, o šiuolaikinis mokslas tai įrodė.

Česnakas su pienu – jaunystės eleksyro receptas

Į nedidelį puodą supilkite 1 stiklinę pieno ir padėkite ant ugnies. Kol verda pienas, paimkite 2 skilteles česnako ir labai smulkiai supjaustykime

Kai tik pienas užvirs, į jį įdėkite česnako, nukelkime nuo ugnies ir uždenkite dangčiu.

Po 10 minučių mūsų jaunystės eliksyras bus paruoštas.

Česnako eliksyrą su pienu rekomenduojama vartoti kartą per savaitę po 1 stiklinę.

Medus

Indų „Vedose“ yra daug užuominų apie aukso ir ilgo gyvenimo ryšį. Pirmaisiais po Kristaus gimimo amžiais graikų ir kinų mintis užvaldė stebuklingi gėrimai su auksu. Aukso gėrimas netapo sėkmingu eksperimentu, tačiau medus – puiki jam alternatyva. „Skystas auksas“ buvo pavadintas „nemirtingumo nektaru“.

Graikų mitologijoje nektaras – dievų gėrimas, o vyriausias Dievas Dzeusas buvo vadinamas „Karaliumi bite“. Teretonai gamino midų, kurį po mūšių gėrė savo stiprumui ir nemirtingumui palaikyti.

Medus, kaip žinome, labai sveikas produktas. Dėl jo sudėties ypatumų jame negali atsirasti pelėsių arba bakterijų. Taigi, tai yra labai gera antibakterinė priemonė.

Medaus gėrimas su šalavijais ir citrina

Reikės:

  • 0,5 litrų vandens,
  • 30 gramų šalavijų,
  • 125 gramų medaus.

Vieno valgomojo šaukšto arba daugiau (pagal skonį) citrinos sulčių.

Gaminama taip:

užvirinti vandenį, užpilti jį ant šalavijų lapų ir palikti 10 minučių, kad prisitrauktų. Nukošti ekstraktą ir įdėti medaus pagal skonį. Maišyti, kol medus ištirps. Po to išspausti citrinos sulčių pagal skonį.

Arbata

Lao Dzė Daoizmo įkūrėjas manė, kad svarbiausias gyvenimo eliksyras – arbata. Anot davistų, arbata padeda esant nuovargiui, stiprina valią ir nušviečia sielą. Žalioji arbata yra antioksidantas ir joje gausu vitamino C.

Šokoladinis gėrimas su žaliąja arbata

Reikės:

  • 250 ml nenugriebto pieno,
  • 250 ml grietinėlės,
  • 30 gramų cukraus,
  • 1 vanilinės lazdelės, padalytos į dvi dalis,
  • 0,25 gramų žvaigždanyčio,
  • 0,5 cinamono lazdelės,
  • 7 gramų žaliosios arbatos, pvz., su jazminais,
  • 125 gramų juodojo šokolado (70 proc. kakavos).

Gaminimas.

Pašildyti grietinėlę ir pieną su cukrumi, vanile, žvaigždanyčiu bei cinamonu inde iki užvirinimo. Įpilti arbatos ekstrakto ir palaikyti 10 minučių. Ištirpinti šokoladą karšto vandens vonelėje.

Nukošti grietinėlės mišinį ir užpilti ant šokolado. Kruopščiai jį suplakti ir pateikti gerti šiltą.

paranormal.lt

Kodėl linų sėklos mirkomos per naktį?

$
0
0

Linai visada buvo labai vertinami dėl savo vaistinių savybių. Apie tai kalba net lotyniškas pavadinimas – Linum usitatissimum, tai yra „linas naudingiausias“. Šiandiena mes pakalbėsime, kaip gerti linų sėmenis, kad gautume kuo daugiau naudos.

Kaip gerti linų sėklas

Mažos linų sėklos – vitaminų sandėlis, seleno ir kalio šaltinis. Juose gausu skaidulų ir juose yra trijų rūšių vertingų polinesočiųjų riebalų rūgščių.

Sėklos, kefyras, linų sėklos, liaudies medicina, liaudies receptai

Ne veltui PP šalininkai juos deda į duoną, salotas, dribsnius ir kokteilius. Visą „sveikiausių linų“ potencialą galima išnaudoti tik naudojant mūsų receptus.

Linų sėklų nuoviras

Linų sėklų lukšte esantys polisacharidai gali surišti daug vandens. Todėl užpilus sėklas susidaro klampi masė, panaši į želė, kuri vartojama gydymui.

Linų sėklų nuoviras

Vakare paimkite šaukštą sėklų užpilkite kambario temperatūros virintu vandeniu. Skystis turėtų visiškai padengti sėklas.

Sėklos, kefyras, linų sėklos, liaudies medicina, liaudies receptai

Ryte ant tuščio skrandžio gerkite gleivėtą užpilą, sukramtydami ir sėklas.

Sėklos, kefyras, linų sėklos, liaudies medicina, liaudies receptai

Naudojant šį būdą, visos naudingos sėklų savybės yra geriau panaudojamos ir išsaugomos.

Linų sėklų nuoviras

Linų sėklų nerekomenduojama virti. Nes ilgai veikiant aukštai temperatūrai, jose esančios riebalų rūgštys oksiduojasi ir praranda savo savybes.

Linų sėklų nuoviras

Bet kaitinant pagreitėja gleivių susidarymas. Todėl geriausia juos užpilti verdančiu vandeniu termose ar dubenyje. 3 šaukštams sėklų reikia litro verdančio vandens.

Sėklos, kefyras, linų sėklos, liaudies medicina, liaudies receptai

Mišinys vėsta tris valandas, po to jis turi būti atšaldyti, atvėsinti ir vartoti po puodelį, 30 minučių prieš kiekvieną valgį.

Linų sėklos su kefyru

Linų sėklas reikia sumalti. Tokiu būdu jie bus geriau absorbuojami. Po to į 100 ml neriebų kefyrą įdėkite šaukštą maltų sėklų ir išgerkite prieš pusryčius.

Linų sėklos su kefyru

Šį mišinį rekomenduojama gerti 3 savaites, turint disbioze, sunkumu skrandyje, antsvoriu. Laikui bėgant sėklų skaičių galima didinti. Į kefyrą vieną savaitę dėkite po vieną šaukštą, tada du.

Sėklos, kefyras, linų sėklos, liaudies medicina, liaudies receptai

Nepatingėkite ryte vartoti linų sėklų ir labai greitai pajusite pokyčius. Pagerės virškinimas, išnyks papildomi kilogramai, valysis oda.
Primename, kad norit pasiekti puikų rezultatą, per dieną reikia išgerti iki dviejų litrų vandens.

paranormal.lt

Plandemija (Lietuviškai) Tiesa Ar Melas? Rekomenduojama! 2 dalis

$
0
0

Youtube ir „Facebook“ plinta vaizdo įrašas, kuriame pagrindinė dalyvė virusologė Judy Mikovits, kaltina JAV sveikatos apsaugos pareigūnus sąmokslu, pasakoja, kas sukūrė koronavirusą, ir pateikia patarimų, kaip jį reikia gydyti.

Paranormal.lt nuomonė gali nesutapti su vaizdo įraše teigta nuomone, todėl siekiant būti neutraliems, pateikiamiu dviejų pusių faktus. O musm belieka patiems turėti savo nuomone, kas teisus, kas ne. Visą fimą rasite Plandemija Indaktarnacija / Plandemic Indoctornation

Faktų tikrintojai teigia:

Įraše pateiktą melagingą informaciją padedami mokslininkų po vieną teiginį išlukšteno factcheck.org, politifact.com ir snopes.com faktų tikrintojai, mokslo leidiniai „Science“, livejournal.com, naujienų agentūros AFP JAV ir Prancūzijos padaliniai bei daugelis kitų.

Vis dėlto papildomai pateikiame sutrumpintą medicinos mokslininkus vienijančios faktų tikrinimo organizacijos „Health Feedback“ vaizdo įraše išsakytų klaidingų teiginių apžvalgą.

Vaizdo įrašas remiasi interviu su Judy Mikovits, buvusia JAV Nevados universiteto medicininių tyrimų instituto „Wittemore Peterson Institute“ (WPI) tyrimų vadove.

Klausimus mokslininkei užduoda Mikkis Willisas, Jungtinėse Valstijose kuriantis juostas apie sąmokslo teorijas.

Melas apie tyrimą

Vaizdo įraše teigiama, kad J.Mikovits moksliniame žurnale „Science“ publikavo tyrimą, teigiantį, kad žmonių ir gyvūnų embrionų ląstelių naudojimas sukėlė chroniškų ligų epidemiją. Tai nėra tiesa.

„Health Feedback“ pažymi, kad 2009 m. minėtame žurnale pasirodė J.Mikovits tyrimas, kuriame buvo teigiama, jog pavyko nustatyti ryšį tarp XMRV viruso ir mialginio encefalomielito, dar vadinamo lėtinio nuovargio sindromu (ME/CFS).

Vis dėlto dešimčiai skirtingų mokslininkų grupių pabandžius atkartoti J.Mikovits tyrimo metodą, pasiekti tų pačių rezultatų nepavyko. Straipsnis iš „Science“ žurnalo 2011 m. gruodį buvo pašalintas.

Žurnalo redakcija išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad tyrimo autoriai pripažino į tyrimą neįtraukę svarbios informacijos, kuri galėjo turėti įtakos tyrimo rezultatams. Dėl manipuliacijos duomenimis ir mokslinių standartų nepaisymo, moteris buvo pašalinta iš WPI.

Melas apie areštą

„Plandemic“ J.Mikovitz teigė be jokių kaltinimų ar arešto orderio patekusi už grotų. Tai nėra tiesa.

Atleista iš WPI moteris buvo sulaikyta, nes pasisavino darbo kompiuterį, laboratorijos užrašus ir kitas medžiagas, priklausiusias institutui. Tiesa, pažymi „Health Feedback“, ieškinį institutas ilgainiui atsiėmė.

J.Milkovitz teiginiai, esą jos buvusi darbovietė susijusi su JAV Valstybės departamentu, taip pat liko neįrodyti – WPI yra privatus tyrimų institutas. Tokią informaciją 2018 m. apžvelgė snopes.com.

Melas apie viruso kilmę

Vaizdo įraše J.Mikovitz teigia, kad nėra nė vienos veikiančios RNR tipo virusams tinkančios vakcinos. „Health Feedback“ teigimu, tai nėra tiesa, nes yra aibė būtent tokio tipo virusus veikiančių vakcinų, pavyzdžiui, skirtų tymams, kiaulytei, raudonukei ir poliomielitui.

J.Mikovitz taip pat aiškina, kad, jos manymu, COVID-19 sukeliantis virusas SARS-CoV-2 buvo modifikuotas laboratorijoje, esą galima įžvelgti „pagreitintos evoliucijos“ pėdsakų.

Vis dėlto „Health Feedback“ pažymi, kad dėl naujojo koronaviruso kilmės diskutuojama, didžioji dalis mokslinės bendruomenės sutaria, kad virusas yra natūralios kilmės.

„Pagreitintos evoliucijos“ argumentas taip pat neturi mokslinio pagrindo. Teigiama, kad laboratorijose atlikti eksperimentai rodo, jog žmonijos turimi moksliniai įrankiai negalėjo sukurti genetinių struktūrų, kurios aptinkamos SARS-CoV-2. Todėl labiausiai tikėtina, kad virusas išsivystė natūraliomis aplinkybėmis.

Melas apie pinigus

J.Mikovitz teigimu, SARS-CoV-2 buvo sukurtas Jungtinių Valstijų karinėje laboratorijoje Šiaurės Karolinos valstijoje bei Kinijos Uhano miesto laboratorijoje.

Vis dėlto, kaip pastebi „Health Feedback“, iki šiol nėra įrodymų, kad virusas išvis būtų sukurtas laboratorijoje, o moksliniai tyrimai rodo, kad virusas – zoonotinės kilmės, į žmogaus organizmą perėjo iš kito gyvūno.

Moteris taip pat aiškina, kad JAV Nacionalinis sveikatos institutas (NIH) Uhano laboratorijai pervedė 3,7 mln. JAV dolerių. Vis dėlto tai nėra tiesa.

Lėšas NIH skyrė nepelno siekiančiai organizacijai „EcoHealth Alliance“, užsiimančiai naujų ligų stebėsena visame pasaulyje. Uhano laboratorija – vienas „EcoHealth Alliance“ atrinktų lėšų gavėjų, o tikroji Kinijos laboratorijai skirta suma – 600 tūkst. JAV dolerių, 85 proc. mažiau, nei teigiama vaizdo įraše.

Melas apie Italiją

Vaizdo įraše J.Mikovits aiškina, kad COVID-19 pandemija Italijai smogė itin skaudžiai dėl to, kad 2019 m. pradžioje šalyje buvo naudojama nauja gripo vakcina.

„Health Feedback“ teigimu, nėra aišku, apie kurią vakciną tiksliai kalba J.Mikovits, tačiau pastebima, kad 2019 m. pradžioje Europos Komisija išties patvirtino ląsteliniu būdu sukurtą keturvalentę gripo vakciną.

Vis dėlto, skirtingai nei teigia J.Mikovits, ši vakcina buvo pradėta naudoti 2019/2020 m. gripo sezono metu. Dar daugiau, Italija nebuvo vienintelė valstybė, kurioje ši gripo vakcina buvo naudojama, todėl sieti aukštą COVID-19 mirčių skaičių su skiepais nuo gripo nėra tikslu.

Melas apie gripo skiepus

J.Mikovits aiškina, kad nuo gripo pasiskiepiję žmonės turi 36 proc. didesnę tikimybę susirgti COVID-19. Tai esą patvirtina JAV kariuomenės atlikti tyrimai.

Anot „Health Feedback“, veikiausiai pašnekovė kalba apie 2020 m. sausį pasirodžiusį JAV ginkluotųjų pajėgų Sveikatos stebėsenos padalinio mokslininko Greggo Wolffo tyrimą. Šiuo dažnai naudojasi skiepų skeptikai.

Tyrimą vertinę mokslininkai pastebėjo, kad jame kalbama apie peršalimą sukeliančius koronavirusus, ne COVID-19 sukeliantį SARS-CoV-2. Dar daugiau, G.Wolffo tyrime pažymima, kad „nenustatyta, kad skiepyti asmenys dažniau sirgtų kvėpavimo takų ligomis“.

J.Mikovits taip pat pareiškė, kad dėvint veido kaukę aktyvuojami virusai, todėl kaukės padidina tikimybę susirgti. „Health Feedback“ aiškina, kad nors rekomenduojama kaukes keisti dažnai, nėra jokių įrodymų, kurie leistų teigti, kad kaukės padidina riziką susirgti.

Pastebima, kad terminai, kaip „iš naujo aktyvuotos koronaviruso išraiškos“, kuriuos naudoja J.Mikovits, nėra moksliniai ar medicininiai. Tai tik keli klaidingų vaizdo įraše išsakytų teiginių pavyzdžiai.

26 minučių trukmės vaizdo įraše dominuoja nepatikrintos informacijos ir interpretacijų mišinys, kuriuo nevertėtų kliautis sprendžiant apie COVID-19 pandemiją. Visą dokumentinį filmą galite žiūrėti: „Dokumentinį“ filmą į lietuvių kalbą išvertė „Qanon“ sąmokslo teorijos šalininkai, – iškalbingas faktas apie vaizdo įrašo santykį su mokslu.

Tik 1 iš 10 gydymo būdų yra pagrįstas kokybiškais medicininiais įrodymais

$
0
0

Kuomet apsilankote pas gydytoją, tikriausiai tikitės, kad jo paskirtas gydymo būdas bus efektyvus, o efektyvumas bus pagrįstas tvirtais kokybiškų medicininių tyrimų pateiktais įrodymais. Be reikalo tikitės. Naujausi tyrimai rodo, kad vos dešimtadalis medicininių gydymo būdų yra pagrįsti išties kokybiškų mokslinių tyrimų pateiktais patikimais įrodymais, rašo „Science Alert“.

Tokius analizės duomenis pateikė straipsnis, publikuotas recenzuojamame žurnale „Journal of Clinical Epidemiology“. Į tyrimą mokslininkai įtraukė 154 „Cochrane“ duomenų bazėje esančias sistemines mokslinių darbų apžvalgas, publikuotas nuo 2015 iki 2019 metų. Ir išaiškėjo, kad tik 15 šių apžvalgų (9,9 proc.) pateikė aukštos kokybės įrodymų, kurių reikalaujama pagal auksinio standarto įrodymų kokybės nustatymo metodą GRADE (angl. Grading of Recommendations, Assessment, Development and Evaluation).

Iš šių apžvalgų tik dviejose gauti statistiškai reikšmingi rezultatai (tai reiškia, kad analizės rezultatai beveik neabejotinai gauti ne dėl kokios nors atsitiktinumo klaidos) ir apžvalgų autoriai buvo užtikrinti, kad tie metodai yra naudingi klinikinėje praktikoje.

Tyrimų analizes įvertinus GRADE metodu nustatyta, kad 37 iš jų įrodymai buvo vidutinės kokybės, 31 proc. – žemos, 22 proc. – labai žemos kokybės.

GRADE metodu tyrimuose ieškoma įvairių subjektyvumo rizikos požymių. Pavyzdžiui, „aklųjų“ tyrimų, kuomet pacientai nežino, ar jiems skiriamas tiriamasis gydymas ar placebas, kokybė yra vertinama kaip aukštesnė nei „ne aklųjų“ tyrimų.

Tyrimo aklumas yra labai svarbus dėl to, kad pacientai, sužinoję, į kurią tiriamųjų grupę pateko, vien dėl to žinojimo gali patirti didesnį ar mažesnį placebo efektą lyginant su pacientais, kurie nežino, kuriai tiriamųjų grupei jie priklauso.

Taip pat GRADE metodas vertina, ar tyrimų duomenyse neatsirado netikslumų dėl gydymo taikymo skirtumų.

2016 metais panašų mokslinių analizių vertinimą atlikę tyrėjai nustatė, kad aukštos kokybės įrodymais pagrįsti 13,5 proc. (1 iš 7) į tyrimą įtrauktų gydymo būdų. Jeigu įrodymai pagal GRADE metodą nėra aukštos kokybės, išlieka tikimybė, kad ateityje kiti moksliniai tyrimai tuos įrodymus galės paneigti.

154 tyrimų analizės naujausiam moksliniam vertinimui buvo atrinktos dėl to, kad tai buvo 2016 metais įvertintų 608 sisteminių apžvalgų atnaujintos versijos. Tai analizių kokybės vertintojams suteikė galimybę nustatyti, ar į analizes įtraukti nauji duomenys, kurių įrodymų kokybė yra aukštesnė.

Pasirodo, kad pastaraisiais metais tyrimų kokybė negerėjo. Iš dviejų taškų nubrėžta tendencijos kreivė (nuo 13,5 iki 9,9 procentų) rodo, kad didėjant rezultatų kiekiui įrodymų kokybė prastėja.

Tiesa, ir pastarąjį mokslinių analizių vertinimą galima vertinti skeptiškai: gali būti, kad analizuotų darbų imties dydis nėra reprezentatyvus. Kitais moksliniais darbais nustatyta, jog tikėtina, kad efektyvūs yra daugiau nei 40 proc. taikomų medicininio gydymo būdų.

Be to, vertinimui panaudotų analizių kiekis nebuvo pakankamai didelis, kad būtų galima patikrinti, kokių konkrečių sričių gydymo metodai (farmaciniai, chirurginiai, psichologiniai) buvo aukštesnės kokybės. Be to, negalima atmesti galimybės, kad pats GRADE metodas mokslinius įrodymus išrūšiuoja nepagrįstai griežtai.

Šio vertinimo autoriai nurodo, kad recenzuojamų žurnalų puslapius pasiekia pernelyg daug žemos kokybės tyrimų. Mokslo bendruomenėje egzistuoja savotiškas egzistencinis spaudimas – „publikuokis arba išnyk“ (angl. publish or perish), tad akademinei bendruomenei priklausantys žmonės vykdo vis daugiau mokslinių tyrimų.

Vien publikuotų medicininių darbų duomenų bazėje „PubMed“ kiekvienais metais atsiranda daugiau nei 12 000 naujų įrašų. Po 30 kiekvieną dieną.

Norint vienos temos mokslinius darbus susisteminti, subendrinti ir apjungti bendrus rezultatus yra vykdomos mokslo darbų sisteminės apžvalgos, tačiau šiais laikais ir jų yra per daug – kasmet vien „PubMed“ duomenų bazėje jų publikuojama daugiau nei 2000.

Įrodymais grįstos medicinos judėjimas jau 30 metų ragina gerinti mokslinių tyrimų kokybė. Paradoksalu, bet nėra jokių įrodymų, kad šis judėjimas būtų kažkiek pagerinęs mokslo padėtį, nors buvo sukurtos ir gairės kokybiškiems mokslo tyrimams, ir vykdomi mokymai.

1994 metais Oksfordo universiteto (JK) statistikos ir medicinos profesorius Dougas Altmanas ragino vykdyti mažiau, bet kokybiškesnių tyrimų. Noras geras, bet realybė – visiškai priešinga.

Kiekvienais metais neišvengiamai, tarsi potvyniai jūroje, užplūsta mokslinių tyrimų cunamis, kuris, skatinamas akademinės bendruomenės atstovams juntamos būtinybės kažką publikuoti, sukelia ir didelę dalį niekinių darbų publikavimo. Ši tendencija laikui bėgant nesikeičia.

O prastos įrodymų kokybės efektas yra labai rimtas: neturėdami patikimų įrodymų medikai tiesiog negali būti užtikrinti, kad jų siūlomas gydymo būdas bus efektyvus. Tiesa, stalius tik pačiu kraštutiniu atveju dėl savo darbo kokybės turėtų kaltinti savo įrankius, todėl ir paaiškinimas, kad GRADE metodas yra netinkamas, turėtų būti taikomas labai atsargiai.

Visgi negalima atmesti, kad GRADE sistema kai kuriuose kontekstuose yra pernelyg griežta. Pavyzdžiui, praktiškai neįmanoma gauti aukštos kokybės įrodymų vertinant kokio nors konkretaus mankštos režimo poveikį.

Mankštos efektyvumo tyrimai negali būti vykdomi „aklai“: kiekvienas mankštą atliekantis pacientas aiškiai žinos, ar jis yra tiriamojoje grupėje, o kontrolinės grupės pacientai žinos, kad jie nesimankština. Taip pat sudėtinga sukontroliuoti, kad visi didelės tiriamosios grupės pacientai mankštą atlikinėtų tiksliai pagal gydytojų nurodymus – kur kas lengviau sukontroliuoti, kad visi tiriamosios grupės pacientai gautų tokias pačias tabletes.

Dėl tokių savitųjų trūkumų mankštos vertinimo tyrimai yra tiesiog pasmerkti gauti žemesnės kokybės vertinimą, nepriklausomai nuo to, kokie akivaizdūs yra tos mankštos privalumai.

Be to, pastarojo mokslinio darbo autorių taikytas metodas buvo labai griežtas. Mokslinių tyrimų sisteminės apžvalgos gali pateikti daug išvadų, tačiau analizės autoriai vertino tik pagrindinę (pavyzdžiui, vaistų nuo skausmo pagrindinė išvada gali būti susijusi su sąnarių skausmo malšinimu, o gretutinės yra susijusios su pacientų nerimu ar pasitenkinimu gydymo kokybe).

Dėmesio į pagrindinę išvadą sutelkimas apsaugo nuo atsitiktinių, netikrų išvadų darymo. Jeigu būtų vertinamos ir pagrindinės, ir šalutinės išvados, kyla pavojus, kad kuri nors šalutinė išvada grynai per atsitiktinumą bus pagrįsta aukštos kokybės įrodymais. Pastarosios analizės autoriai įvertino ir šalutinių išvadų patikimumą – nustatyta, kad bent vienos išvados teisingumą tvirti įrodymai palaiko net penktadalyje (dukart didesniame kiekyje) visų sisteminių analizių.

Bet pagrindinė analizių kokybės vertintojų išvada buvo ši: mokslinių tyrimų reikia vykdyti mažiau, tačiau kokybiškiau, kad medikai galėtų labiau užtikrintai siūlyti efektyvų gydymą savo pacientams.

Plačiau su moksliniu darbu galima susipažinti paspaudus šią nuorodą. Vertimas 15min.lt


5 žingsniai įveikti Candida grybelio peraugimą

$
0
0

~ CANDIDA GRYBELIO PERAUGIMAS ~

Candida grybelis yra mūsų visų organizmuose, todėl jo bijoti iš esmės nereikia. Dauguma specialistų, gydytojų – Candida grybelį laiko priešu ir kaltina jį dėl tam tikrų ligų ar simptomų. Grybelio išvešėjimo atvejais priskiriama priešgrybelinių vaistų, tai padeda laikinai, bet infekcijos pasikartojimas būna labai dažnas, o žmogui ir vėl rekomenduojama vartoti priešgrybelinius vaistus. Toks ciklas dažnai ir tęsiasi, o jis yra žalingas ir kiekvieną kartą vis labiau sekinantis organizmą.

Svarbiausia, kad nėra klausiama, gilinamąsi, KOKIOS PRIEŽASTYS-VEIKSNIAI sukėlė šį peraugimą. Candida grybelis yra normali žarnyno mikrofloros dalis, o jo peraugimas patiriamas tik SPECIFINĖJE terpėje, apie kurią šiandien pakalbėsiu.

CANDIDA GRYBELIO PERAUGIMO PRIEŽASTYS:

• Neteisinga mityba (ypač perdirbtų angliavandenių perteklius), klaidingas produktų derinimas esant žarnyno disbiozei.
• Prastas maisto virškinimas/suskaidymas. Tokiu atveju parazitai ir grybeliai mums padeda pasisavinti nesuskaidytą krakmolą (pvz dėl fermentų išskyrimo trūkumo) ar nesuvirškintus baltymus (skrandžio rūgšties trūkumas)
• Antibiotikų vartojimas – dažniausiai sunaikina dalį gerųjų ir blogųjų bakterijų, o grybelio populiacijų nepaveikia, tai sukuria terpę Candida grybeliui išvešėti.
• Didelis patiriamas stresas
• Išorinės ir vidinės aplinkos užterštumas.

CANDIDA GRYBELIO PERAUGIMO SIMPTOMAI:

- Lytinių organų ir aplinkinių vietų grybelio infekcija, atleto pėda, pabalęs- baltom apnašom padengtas liežuvis, virškinimo sistemos sutrikimai, maisto netoleravimai, kepenų sutrikimai, odos niežulys, blogas burnos kvapas, lėtinis nuovargis , imuniteto hipofunkcija.

Natūralus Candida grybelio pašalinimas gali būti pasiektas šių įrankių kombinacija:

- Priešuždegiminė mityba, streso kontrolė, optimalus miegas, filtruotas vanduo (išvengiate chlorino ir kitų halogenų), kepenų priežiūra ir optimizacija, priešgrybeliniai augalai – ekstraktai – natūralūs eteriniai aliejai, kokosų produktai ir kaprilinė rūgštis, virškinimo fermentai ir probiotikai, žarnyno valymas ir toksinų surišėjų (pvz aktyvintos anglies) naudojimas valymo metu.

5 žingsniai įveikti Candida grybelio peraugimą

1. Priešgrybelinė mityba

- Venkite cukraus, perdirbtų miltinių produktų, sirupų, limonadų, džiovintų vaisių.

- Vartokite daugiau skaidulinių medžiagų, koncentruokitės į natūralius baltymų šaltinius (laukinė-natūrali mėsa, žuvis, mirkinti-daiginti

- Kai kurie žmonės į raugintą maistą ar raugintus produktus ir mieles produktuose gali reaguoti neigiamai, todėl, kad organizmo imunitetas vis dar turi išlikusių antikūnių prieš grybelį. Taigi reikia stebėti SAVO organizmo reakciją.

- Po kurio laiko vis tiek raugintus produktus būtų labai naudinga įtraukti, todėl kad jie yra supermaistas: turi organinių rūgščių, gyvų bakterijų, vitaminų, mineralų. Jie padeda suvirškinti ir pasisavinti maistą. Rauginti kopūstai, kimchi, kitos raugintos daržovės, rauginti-nepasterizuoti-natūralūs pieno produktai taip pat naudingi. Galite pradėti kad ir nuo 1-2 valg. šaukštų ir po truputį didinkite.

- Priešgrybeliniai augalai:

• Česnakai, svogūnai, bazilikas, raudonėlis, čiobreliai, imbieras, kulkšnė, pau d‘arco, alyvuogių lapų ekstraktas, pankolio sėklos

2. Vaistažolės, ekstraktai, eteriniai aliejai

Priešgrybelinį poveikį turintys augalai:
čiobreliai, pelynas, raudonėliai, pau d‘arco , ciberžolė, bitkrėslė, imbieras, cinamonas, alyvuogių lapų ekstraktas, greipfruktų sėklų ekstraktas, kaprilinė rūgštis (iš kokosų) ir kt.

3. Kepenų funkcijos gerinimas

Venkite įvairių toksinų, pvz prastos kokybės maisto, kuriame yra pesticidų, taip pat sintetinių maisto priedų, taip pat alkoholio, cigarečių, per didelio izoliuotos fruktozės (gliukozės-fruktozės sirupo) suvartojamo kiekio. Nenatūralių higienos priemonių, skalbimo – valymo priemonių, sintetinių kvapų. Visa tai, kas paminėta, yra perdirbama jūsų kepenų – jeigu šis toksinis krūvis labai didelis, kažkuriuo metu jų funkcija tiesiog nusilpsta.

Visi augaliniai kartumynai gerina kepenų funkciją. Vartokite kuo daugiau įvairių prieskonių ir žolelių. Tikrojo margainio sėklos (silimarinas) labai naudingos kepenų funkcijai gerinti.

4. Imuninės sistemos stiprinimas

- Reguliuokite streso lygį savo gyvenime, praktikuokite įvairias kvėpavimo technikas, šaltus dušus, pirtis.

- Maitinkitės kiek įmanoma natūralesne, šviežia, gyva, neperdirbta, priešuždegimine, maisto medžiagomis bei antioksidantais turtinga mityba

- Užtektinai (apie 7-8 val) išsimiegokite, kokybiškai pailsėkite. Turėkite savo poilsio režimą.

- Kasdien raskite laiko nors 30 minučių pabūti gamtoje, įkvėpti tyro oro. Taip pat venkite per didelės sterilizacijos, perdėtos švaros ir pastovaus rankų plovimo, absoliuti sterilizacija tikrai nėra reikalinga visais atvejais. Taip, lankantis viešose įstaigose rankas reikėtų nusiplauti gerai su muilu, tačiau esant gamtoje, žygiuojant, prižiūrint sodą, dirbant su žeme ar kt. natūraliais veiksniais - absoliuti sterilizacija tikrai nėra reikalinga.

Taip jūs gaunate gerųjų bakterijų iš natūralių augalų, maisto ir pačios gamtos. XXI amžiaus masiškas antibiotikų vartojimas, įvairūs chemikalai aplinkoje, pesticidais apipurkšti maisto produktai stipriai sugadino mūsų žarnyno mikroflorą, gerųjų bakterijų koncentracija ir įvairovė žarnyne yra ženkliai sumažėjusios.
Tai ypač svarbu, nes virškinamojo trakto sveikata yra pamatas visiems kitiems sveikatos sluoksniams, ypač imunitetui.

5. Žarnyno sienelių (žarnyno pralaidumo) gydymas, uždegimo mažinimas

- Būtų svarbu sumažinti uždegimo procesą žarnyne, tai yra atsisakyti tų produktų, kurių netoleruojate ir kuo geriau suvirškinti - pasisavinti maistą (jeigu patiriate stiprius nevirškinimo procesus, laikinai naudokite natūralius fermentus).

- Vartokit kuo daugiau kaulų – jungčių sultinių – želatina ir kolagenas padeda gydyti pažeistas žarnyno sieneles (žarnyno pralaidumą).

- Taip pat naudingi yra L-glutaminas (amino rūgštis) ir cinko papildai.

- Labai protinga būtų kartais duoti organizmui pailsėti , taigi taikykite protarpinį ar periodinį ištęstinį badavimą, taip organizmas daugiau energijos sunaudos apsivalymui, regeneracijai ir atsinaujinimui, kovai su infekcijomis (pvz Candida grybelio peraugimu), o ne pastoviam maisto virškinimui.

Šiandien tiek. Tikiuosi informacija buvo naudinga. Jei galite, paspauskite patinka ant įrašo, pasidalinkite juo su draugais, kolegomis, į įvairias sveikatingumo grupes – tik taip matysite visus mano įrašus, o taip pat ši informacija kažkam gali labai padėti.
Ačiū jums ir linkiu linksmo bei turiningo likusio savaitgalio!

DISKUSIJAI:
• Ar teko kam nors susidurti su Candida grybelio peraugimu – infekcija? Kaip manote, dėl kokių priežasčių jums ištiko peraugimas?

Šaltinis Maistas yra Vaistas

Nereiklūs ir nepriekabūs vyrai pagal Zodiako ženklą

$
0
0

Kiekvienai moteriai įdomu iš anksto žinoti, kokiu vyru taps jos išrinktasis. Kuris bus reiklus ir priekabus, o kuriam buitis ne itin rūpi. Žvaigždės pasakys, po kokiais Zodiako ženklais gimsta patys neįnoringiausi vyrai.

Svarstyklės

Vyras Svarstyklės – vienas pačių geriausių vyrų. Šiuos vyrus globoja Venera, ir jie santuokinį gyvenimą gali paversti romantiška pasaka. Jie ramūs ir stabilūs, santuokoje siekia tarpusavio supratimo.

Be to, Svarstyklės visai neįnoringi buities klausimais. Vyrui, gimusiam po šiuo ženklu, daug svarbiau harmonijos ir pasitikėjimo atmosfera, nei žmonos mokėjimas gaminti prašmatnius patiekalus.

Vyras Svarstyklės niekada jums neprikiš, kad nespėjote susitvarkyti, jis padės susitvarkyti, kad po to kartu galėtumėte išeiti į kiną ar koncertą. Jis nekels skandalų dėl to, kad neparuošėte vakarienės, vietoj to pakvies į restoraną.

Tokiam vyrui daug svarbiau, kad žmona, kaip ir jis, mėgtų visuomeninius, pramoginius renginius, nei būtų ideali šeimininkė. Tačiau iš savo išrinktosios jis laukia, kad ji mėgtų ir mokėtų priimti svečius.

Jautis

Jautis siekia sukurti tvirtą šeimą su tradicinėmis nuostatomis. Šio ženklo atstovai taikūs, susivaldantys, kantrūs, o tai šeimos gyvenime yra neįkainojama. Jie nesiginčys dėl smulkmenų, ramiai pakęs žmonos emocines iškrovas. Stengiasi taikiai užglaistyti šeimos konfliktus.

Jaučiai mėgsta gerai pavalgyti, bet yra visiškai neišrankūs patiekalams. Juos visiškai gali patenkinti makaronai ir dešrelės. O jeigu nuspręsite palepinti vyrą Jautį ir paruošite ką nors neįprasto, skanaus, jis bus be galo dėkingas ir nešios jus ant rankų.

Jaučiai linkę tingėti, todėl ir iš žmonos nereikalauja ypatingų pastangų tvarkant namus. Šie vyrai mėgsta komfortą, bet linkę patys įdėti pastangų ir apstatyti namus pagal savo skonį.

O kai Jautis užima teisėtą vietą ant mylimos sofos, jis virsta pačiu neįnoringiausiu vyru iš visų įmanomų.

Vėžys

Vėžys svajoja apie nuosavą jaukų namą, kuriame gyvens su ištikima mylinčia žmona. Raktiniai žodžiai šioje frazėje yra „ištikima mylinčia“. Tai praktiškai vienintelis reikalavimas, kurį vyras Vėžys kelia savo išrinktajai.

Bendrai gyvenant šio ženklo atstovas jums nekels ypatingų rūpesčių, nes pats puikiai susitvarko su buities darbais. Jūsų užduotis – teisinga motyvacija ir savailaikis dėkingumas. Nepamirškite girti Vėžio, žavėtis jo gebėjimais, tada jis ir indus išplaus, ir išsiurbs, ir pietus pagamins. Štai kodėl jis taip pat vertas vadintis neįnoringu Zodiako ženklu.

Tiesa, mainais jums dažnai teks klausytis ilgų monologų apie jo išgyvenimus. Depresijos laikotarpiais Vėžio žmona virsta namų psichoterapeutu. Tad Vėžių buitinis neįnoringumas turi kitą pusę – perdėtą emocingumą, dvasinės būsenos nestabilumą, kurį nulemia Mėnulio įtaka.

Zodiako ženklai, santykiai

Šaulys

Vyrus, gimusius po Šaulio ženklu, dažniausiai laiko blogais vyrais. Motyvuojama tuo, kad jie nepastovūs, dažnai būna neištikimi savo žmonoms. Bet šiandien mes vertiname vyrų neįnoringumą. Todėl Šauliai pakliuvo į šį reitingą.

Jie nemėgsta sėdėti vienoje vietoje, todėl retai apsikrauna materialinėmis vertybėmis. Šauliai nuolat kažką veikia, todėl nepastebi tokių smulkmenų, kaip nesutvarkytas butas ar pridegęs pyragas. Šaulio nedomina pietūs iš trijų patiekalų, jis su malonumu sukrims kebabą iš artimiausio kiosko ir nuskubės toliau.

Ideali gyvenimo draugė Šauliui taps tokia pat nenustygstanti moteris, gyvenanti aktyvų gyvenimą ir tokių pat interesų kaip jis. Tokios poros gyvenime smulkmenos lieka antrame plane.

Vandenis

Vandenis – dar vienas Zodiako ženklas, kurio atstovai tradiciškai laikomi ne itin gerais vyrais. Pradėkime nuo to, kad Vandeniai apskritai stengiasi kaip įmanoma ilgiau išvengti santuokinių pareigų. Tačiau vyro statuse demonstruoja stulbinantį neįnoringumą.

Vandenis nemurmėdamas suvalgys užvakarykščius barščius, nepastebės lengvos netvarkos namuose, nes dažnai yra tiek pasinėręs į savo vidinį pasaulį, kad jo nejaudina, kas vyksta aplink.

Kai kurioms moterims netgi pavyksta vyrą Vandenį pristatyti prie nesudėtingų buities darbų. Pavyzdžiui, jis gali išnešti šiukšles, išvalyti katės tualetą, atlikti nesudėtingus tvarkymo darbus.

Jis pasitiki žmona, nesistengia jos valdyti, ginčuose leidžiasi į kompromisus. Kol jūs nepradėsite jo pernelyg kontroliuoti, jis bus visai patogus, neįnoringas vyras. Bet esant padidintai kontrolei laisvę mėgstantis Vandenis gali imti maištauti ir tiesiog dingti iš jūsų gyvenimo.

Šaltinis lrytas.lt

Skydliaukės sutrikimų simptomatika bei disfunkcijos priežastys

$
0
0

Šiame straipsnyje trumpai peržvelgsiu pagr. skydliaukės funkcijas ir kas specifiškai šią svarbią liauką paveikia neigiamai. Taip, tikrai yra begalė įvairių veiksnių, kurie gali įtakoti skydliaukės disfunkcija ir tai tikrai atsiranda ne dėl sintetinio tiroksino trūkumo.

Skydliaukė, nors palyginus tokia maža endokrininė liauka, savo atliekamomis funkcijomis yra stulbinanti!

Ji svarbi mūsų metabolizmo (medžiagų apykaitos) lygio kontroliavimui, augimui, širdies veiklai bei kraujotakai, regeneracijai, lytinių hormonų aktyvacijai, miegui, hormonų gamybai ir kt.

Skydliaukės disfunkcija skirstoma į hipotiroidizmą (sulėtėjimą) ir hipertiroidizmą (pagreitėjimą)

SKYDL. SUTRIKIMŲ SIMPTOMATIKA

Hipotiroidizmas:

svorio augimas be mitybos-gyvenimo būdo pokyčių, šaltos galūnės, bendras kūno šaltkrėtis, sulėtėjusi kraujotaka, vidurių užkietėjimas, gūžys (padidėjusios skydliaukės) , lėtas širdies ritmas, skysčių kaupimas ir edema, depresija, sausa oda, nevaisingumas, prastas protinis pajėgumas

Hipertiroidizmas:

svorio kritimas be mitybos-gyvenimo būdo pokyčių, karštos galūnės ir bendros kūno "karščio bangos", gūžys (padidėjusi skydliaukė), akių protrūzija, labai aktyvus prakaitavimas, greitas širdies ritmas, ypač dažnas tuštinimasis bei viduriavimas, sunkumas užmigti, dažni nerimo priepuoliai, minčių šokinėjimas, sunkumas susikaupti, galūnių virpėjimas-drebėjimas

Neigiamai veikia skydliaukės funkciją ir sukelia uždegiminę, galimai auto-imuninę jos terpę:

• Sunkiųjų metalų tarša - švinas, aliuminis, gyvsidabris, arsenas, kadmis, nikelis. Pastarųjų gauname visi: iš čiaupo vandens, dėl aplinkos užterštumo, toksiškos žemdirbystės, odontologijose naudojamų plombų ir užpildų ir kt.
• Pesticidai, herbicidai ir kiti aplinkos toksinai, kurie naudojami žemdirbystėje ir maisto produkcijoje
• Žarnyno disbiozė, infekcijos, žarnyno pralaidumas
• Antibiotikai - pakeičia žarnyno bakterinę - grybelinę terpę, sukuria nepalankų bakterijų santykį
• Hormonų disbalansas
• Svarbiausių maistinių medžiagų trūkumas [ apie jas rytoj, II straipsnio dalyje !! ].

Jis gali atsirasti dėl nepilnavertės mitybos, prasto maisto pasisavinimo, virškinimo sistemos sutrikimų, bakterinių - grybelinių - parazitinių infekcijų ir kt.

• Alkoholis
• Lėtinės infekcijos
• Sintetinių medžiagų naudojimas namų bei higienos priežiūrai: nenatūralūs valikliai, balikliai, kvapai ; higienos priemonės: šampūnai, dezodorantai, dušo želė ir kt.
• Kancerogenai, pavyzdžiui rūkymas, aukštoje temperatūroje kepta mėsa, įvairūs chemikalai.
• Miego trūkumas
• Radiacija
• Stresas

Diskusijai:

• Ar turiu sekėjų, turinčių skydliaukės sutrikimų?

• Kokie skydliaukę neigiamai veikiantys veiksniai , jūsų nuomone svarbiausi? Gal pastebėjote, kas sutrikdo JŪSŲ skydl. funkciją labiausiai?

Skydliaukės sutrikimai. TOP 10 svarbiausių maistinių medžiagų skydliaukei.

Skydliaukės funkcija stipriai priklauso nuo mūsų maistinių medžiagų lygio ir geros virškinimo sistemos funkcijos.
Skydliaukės metabolinei, hormoninei ir kt. funkcijoms reikalingos specifinės medžiagos, kurių trūkstant, dažnai pakinta skydliaukės, o dalinai ir bendra organizmo funkcija.

Šiandien: mano nuomone 10 svarbiausių medžiagų skydliaukei. Jos gali pagerinti skydliaukės funkciją, suaktyvinti metabolizmą, suteikti daugiau fizinės ir protinės energijos.

TOP 10 maistinių medžiagų optimaliai skydliaukės funkcijai

1. Jodas

Jodas yra reikalingas skydliaukei gaminti hormonus: T3 ir T4, tačiau šio mineralo balansas yra svarbus: chroniškai per didelis ar per mažas jodo kiekis mityboje gali neigiamai paveikti skydliaukės funkciją.

Geriausi maistiniai šaltiniai:

• jūros kopūstai ( wakame, chlorella, dulse, nori, spirulina ir kt.)

2. Selenas

Selenas ypač svarbus, nes skatina neaktyvaus T4 konvertaciją į T3.

Selenas taip pat svarbus, nes skatina neaktyvaus rT3 degradacijai ir slopina skydliaukės antikūnių formavimąsi

Selenas stiprina imuninę sistemą, slopina uždegiminius bei autoimuninius procesus.

Geriausi maistiniai šaltiniai:

• bertoletijų riešutai, sardinės , ekologiška paukštiena, kalakutiena, kiaušiniai, laukinė žuvis

3. Cinkas

reikalingas skydliaukės hormonų sintezei, taip pat sveikai imuninės sistemos funkcijai

Geriausi maistiniai šaltiniai:

• ekologiška mėsa, laukinė žuvis, moliūgų ir čija sėklos, špinatai ir migdolai

4. Riebaluose tirpūs vitaminai

  1. Mityboje ypač svarbu gauti užtektinai vitamino A,D, E ir K2
  2. Vitaminas A svarbus skydliaukės hormonų gamyboje ir sekrecijoje
  3. Vitamino D trūkumas skatina autoimuninius skydliaukės sutrikimus, hipertiroidizmą.
  4. Vitaminas E organizme veikia kaip antioksidantas, sumažina -žalingą laisvųjų radikalų poveikį, taip slopindamas uždegiminę ir autoimuninę reakciją.
  5. Vitaminas K2 išreiškia sinergiją su visais minėtais riebaluose tirpiais vitaminais, suaktyvina jų funkcijas.

Geriausi maistiniai riebaluose tirpių vitaminų šaltiniai:

• A – ekologiška – natūrali mėsa ir gyvūliniai riebalai, laukinė žuvis, oranžinės – geltonos spalvos daržovės: morkos, moliūgai ir kt.

• D3 lengviausiai galite gauti iš saulės spindulių, tačiau maiste šiek tiek galite rasti: kiaušinių trynyje, sardinėse, raugintuose pieno produktuose, grybuose, laukinėje žuvyje

• E – avokadai, žalios lapinės daržovės, pvz špinatai ir lapiniai kopūstai, migdolai, riešutai ir sėklos, alyvuogės

• K2 –žole maitintų galvijų mėsa (ne grūdais), rauginti pieno produktai, gyvulių kepenys ir kiti organai, rauginti kopūstai ir natto

5. Geležis

Svarbi, kad T3 nesikonvertuotų į rT3, kuris neigiamai veikia bendrą skydliaukės funkciją. Taip pat geležies trūkumas kūne slopina T4 ir T3 gamybą bei T4 konvertaciją į aktyvųjį T3.

Geriausi geležies šaltiniai:

• ekologiška mėsa ir gyvūlių organai, žalios lapinės daržovės, riešutai, bolivinę balanda ir lęšiai

6. B grupės kompleksas

B grupės vitaminai svarbūs kontroliuoti medžiagų apykaitą, skydliaukės funkciją, energijos apykaitai, jie svarbus kaip ko-faktoriai fermentinėms reakcijoms kūne vykti (skatina jas).

B grupės vitaminų komplekso vartojimas arba optimali mityba gali padėti išlaikyti tinkamą jų kiekį kūne. Stresas, fizinis krūvis, prakaitavimas, kofeino vartojimas, angliavandenių per didelis vartojimas mityboje mažina jų koncentraciją.

• Mityboje koncentruokitės į įvairias daržoves, pvz paprikas ir špinatus, ekologiškai augintų gyvūlių mėsa ir organais, riešutais, pvz pistacijomis ir graikiniais, kaimiškais kiaušiniais ir laukine žuvimi.

7. Tirozinas (amino-rūgštis)

Tirozinas yra aminorūgštis, ypač svarbi T4 ir T3 hormonų gamybai. Trūkstant tirozino gali sutrikti skydliaukės hormone gamyba ir jų funkcija, taip pat patiriamas žemas dopamino kiekis ir CNS – centrinės nervų sistemos disfunkcija

Tirozino aminorūgšties (kaip papildo) mikro-vartojimas prieš valgį ypač naudingas stimuliuoti skydliaukės hormonų gamybą, patiriant hipotiroidizmo simptomus, pavyzdžiui depresija, lėtinį nuovargį, protinio pajėgumo sulėtėjimą ir kt.

8. Vitaminas C

Vienas bendras dalykas tarp visų skydliaukės disfunkcija patiriančių žmonių yra didelis uždegiminių procesų lygis, bei žemas antioksidantų kiekis (uždegimo produktus: laisvuosius radikalus, slopinantys vienetai – ANTIOKSIDANTAI). Vitaminas C – vienas iš jų.

Vitaminas C maiste:

• Įvairių spalvų paprikos, brokoliai, guava, citrina ar laimas, kiviai, aktinidijos, malpigijų milteliai, įvairios uogos: braškės, avietės, gervuogės, mėlynės, papajos, lapiniai kopūstai, greipfruktai, apelsinai.

9. Omega-3 riebalų rūgštys

Įprastinio žmogaus mityboje yra milžiniškas omega-6 kiekis, šios riebalų rūgštys yra linkusios oksiduotis ir sukelia uždegiminius procesus. Omega 3 riebalų rūgštys veikia priešingai nei omega-6, ir kuo artimesnis jų santykis (balansas) yra ypač svarbus. Omega 3 r.r. stimuliuoja organizmo antioksidacinius mechanizmus, slopina uždegiminius procesus, yra svarbios bendrai organizmo funkcijai.

Taip pat, specifiškai omega 3 r.r. trūkumas sumažina skydliaukės hormonų gamybą ir sekreciją, sukelia neurologinių problemų.

!!! Omega 3 iš riešutų ir sėklų yra pre-kursorių formoje, konvertacija į tikrąsias EPA ir DHA rūgštis yra minimali, apie 3-5%

Tad geriausi omega-3 riebalų rūgščių šaltiniai:

• laukinė (ne fermose auginta) lašiša, sardinės, ančiuviai, silkė, jūros gėrybės, ekologiška / žole maitinta galvijų mėsa. Taip pat jūros kopūstai ir omega-3 papildai iš jų (jeigu renkatės vegetarinį-veganišką variantas)

10. Natūralios skydliaukės liauka - koncentratas, miltelių forma (kapsulėje), kaip tiroksino pakeitimas yra daug naudingesnis.

Tai yra paprasčiausias gyvulinės kilmės (galvijų) skydliaukės ekstraktas. Jis teigiamai veikia ne tik skydliaukę, bet ir antinksčius, kurių funkcija dažnai taip pat būna neigiamai paveikta skydliaukės disfunkcijos metu.

Skydliaukės miltelių formos papildai savyje turi T4 ir T3, taigi jūs kartu gaunate ir aktyviojo T3, o tai labai svarbu, nes vartodami tiroksiną (T4), daugelis žmonių prastai konvertuoja jį į aktyvųjį T3 dėl įvairių problemų, dažniausiai kepenų ir tulžies pūslės sutrikimų.

Taip pat gyvūlinės kilmės skydliaukės koncentrato vartojimas veikia kaip antioksidantas, slopina uždegiminius ir autoimuninius procesus skydliaukėje, padeda palaikyti tinkamą jos funkciją.

DISKUSIJAI:

• Ar turiu sekėjų, turinčių skydliaukės sutrikimų?

• Kokios maisto medžiagos skydl. funkcijai jūsų nuomone svarbiausios? Gal pastebėjote, kokie pokyčiai labiausiai pakeičia savijautą, o gal ir pačių hormonų lygį (jeigu stebite kraujo parametrus)?

Jeigu straipsnis patiko, būčiau dėkingas, kad paspaustumėt patinka ir pasidalintumėtė ja tarp draugų, į grupes, juk tai gali kažkam padėti! Ačiū jums!

Pasidalino Maistas yra Vaistas - Sveikatos Patarimai Grupėje

11 požymių, kad jūsų kūnas nėra sveikas

$
0
0

Būna, kad mūsų kūnas „elgiasi“ labai keistai. Mes ir miegame, ir reguliariai mankštinamės, tinkamai maitinamės, nevengiame saikingo fizinio darbo, o iš savo kūno sulaukiame įvairių nemalonių siurprizų. Pateikiame 11 požymių, kurie Jus perspėja, kad esate ne visiškai sveiki, nors ir jaučiatės pakankamai gerai.

1. Pilvo pūtimas

Pilvo pūtimas pavalgius - gana nemalonus reiškinys, kuris gali atsirasti, jei pernelyg greitai valgote. Tačiau, jei pilvą pučia reguliariai, tai perspėjimas, jog sutriko skrandžio ir žarnyno darbas.

Ką daryti? Vartokite arbatų, kurios pastebimai pagerina virškinamojo trakto darbą. Jei tai nepadės, būtinai kreipkitės į gydytojus.

2. Nuolatinio nuovargio sindromas

Nuovargis gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Trumpalaikį nuovargį gali sukelti miego trūkumas, patirtas stresas, fizinis ar psichinis pervargimas. Tačiau nuolatinio nuovargio sindromas visai kas kita.

Ką daryti? Visų pirma, reikia būti sąžiningiems sau patiems ir pagalvoti apie tai, kokių įpročių savo gyvenime reiktų atsisakyti bei peržiūrėti savo darbo ir poilsio režimą. Nerūkykite, nepiktnaudžiaukite alkoholiu, prieš miegą pusė valandos pasivaikščiokite lauke. Jei taip darant savijauta nepagerės, imkitės tam tikrų priemonių ir kreipkitės į gydytojus.

3. Nemiga

Visi žinome, kad normaliai galvos smegenų veiklai reikalinga pilnavertis miegas. Žmogaus gyvenimas nebus pilnavertis, jei jis reguliariai tinkamai neišsimiegos. Medikai nemigą vadina būseną, kai vakare sunku užmigti ir kai miegodami naktį kelis kartus prabundate ir kai tokia būsena trunka ilgiau nei mėnesį.

Ką daryti? Nemigos pasekmės sveikatai gali būti labai pavojingos, todėl geriau iš karto kreiptis į specialistus, o ne kelis mėnesius kentėti.

Sveikata, sveikatos patarimai

4. Galvos skausmai

Atsitiktinių galvos skausmų baimintis nereikia, todėl, kad nėra nei vieno žmogaus, kuris būtų nesiskundęs šiais nemaloniais pojūčiais. Tačiau, jei galvą skauda dažnai bei juos lydi kiti nemalonūs simptomai, reikia kreiptis į gydytojus.

Ką daryti? Miegokite ne trumpiau nei 8 valandas per parą, gerkite daugiau vandens, mankštinkite akis ir t.t. Tai geriausia, ką galima padaryti be gydytojo pagalbos.

5. Negražūs nagai

Nagų išvaizda gali daug ką papasakoti apie mūsų sveikatą. Nagams reikia daug maistinių medžiagų. Jei nagai atrodo nesveiki, ypač jei jie tapo trapūs ar pagelto, būtina susirūpinti savo sveikata.

Ką daryti? Gerkite daugiau vandens, laikykitės subalansuotos mitybos taisyklių. Jei nagus pažeidė grybelis, šią ligą išgydykite.

6. Žemas libido

Libido - tai potraukis, aistra. Kai kurie psichologai tvirtina, jog libido -bendra, nekryptinga psichinė energija. Aistrą, potraukį ir psichinę energiją susilpnina įvairūs faktoriai bei aplin-
kybės. Gyvenimo būdo ypatumai, santykiai, fizinis ir emocinis gerbūvis bei kitos problemos gali lengvai nuslopinti suartėjimo su partneriu norą. Libido silpnina ir kai kurie vaistai.

Ką daryti? Išanalizuokite prieš tai paminėtas priežastis. įdėmiai perskaitykite vartojamų vaistų instrukcijas, susipažinkite su jų šalutiniu žalinguoju poveikiu. Prieš nustodami vartoti libido silpninančius vaistus, būtinai pasitarkite su gydytoju.

7. Dažnas vidurių užkietėjimas

Stipriai sveikatai reikalinga, kad reguliariai tuštintumėtės. Tuštinimosi norma įvairi: nuo 3 kartų per dieną iki 3 kartų per savaitę. Tuštinimuisi įtakos turi sportiniai įpročiai, fizinis aktyvumas, dieta ir kt. Jei dažnai užkietėja viduriai, tai perspėjimas, jog laikas susirūpinti savo sveikata.

Ką daryti? Gerkite daugiau skysčių, pakeiskite mitybos įpročius. Kasdien vartokite pakankamai maistinių skaidulų: moterims reikia 21-25 g maistinių skaidulų per dieną, vyrams - 30-38 g.

8. Spartus plaukų slinkimas

Tai, kad kasdien slenka plaukai - normalu. Didžiulę įtaką plaukų slinkimui turi genai. Plaukų slinkimui turi įtakos ir gyvenimo būdas. Tačiau dažniausiai plaukai slenka palaipsniui. Jei plaukai pradeda slinkti staiga ir gausiai, tai perspėjimas, jog sergate kažkokia liga.

Ką daryti? Jei sparčiai slenka plaukai, kreipkitės į specialistus.

10. Raumenų mėšlungis

Pagrindinės raumenų mėšlungio ir spazmų priežastys yra patempimai ir maistinių medžiagų trūkumas. Kitos raumenų mėšlungio priežastys: padidėjusi fizinė įtampa, nepakankamai aktyvus gyvenimo būdas, sutrikusi kraujotaka.

Ką daryti? Įsitikinkite, kad geriate pakankamai daug skysčių, nevengiate saikingų fizinių krūvių bei valgote organizmui naudingų maisto produktų. Jei raumenys, kuriuos traukia mėšlungis, patinsta, oda parausta, jaučiate diskomfortą ar kokius nors neįprastus simptomus, nedelsdami kreipkitės į specialistus.

11. Svyruojantis kūno svoris

Kai kurie žmonės reguliariai tai priauga svorio, tai netenka kelių kilogramų. Tai normalus procesas, tiesiogiai susijęs su medžiagų apykaita organizme. Tačiau, jei priaugate svorio ar jo netenkate pernelyg greitai, tai gali būti pavojingų ligų vystymosi požymis.

Ką daryti? Nedelsdami kreipkitės į gydytojus.

paranormal.lt

Kodėl trukčioja akių vokai?

$
0
0

Mūsų sveikatai pakenkia nervai, stresas, padidėję krūviai. Pavyzdžiui, jei trūkčioja akys, laikas susirūpinti savo sveikata.

Pasak gydytojų, viršutinio ar apatinio akių vokų trūkčiojimą sukelia tiek nerviniai sutrikimai, tiek ir miokimija. Miokimija - tai sudirgusio akių nervų simptomas, kurį sukelia besikartojančių akių raumenų susitraukimai.

PERVARGUSIOS AKYS

Būtina atminti, kad neretai akių raumenims pakenkia pernelyg dideli krūviai. Jei valandų valandas sėdite prie kompiuterio, skaitote važiuodami autobusu ar traukiniu, neatsižvelgiate į šviesos pokyčius, skaitote iš pernelyg arti ar sėdite prie pat televizoriaus, Jūsų akys greitai pervargsta.

Specialistai pataria prie kompiuterio sėdėti ar kompiuteriniūs žaidimus žaisti ne ilgiau nei 3-4 valandas.

MIEGO TRŪKUMAS

Be abejo, visi norime, kad para būtų ilgesnė, nes daug ko nespėjame pamatyti ar padaryti, tačiau tai ne priežastis sutrumpinti miego laiką. Mokslininkai neseniai įrodė, kad tarp nemigos ir Alzheimerio ligos yra tiesioginis ryšys. Dėl miego trūkumo nusilpsta imuninė sistema. Sveikas miegas - tai 6-8 valandų trukmės miegas be pertraukų. Taip pat svarbu vakare užmigti iki vidurnakčio.

STRESAS IR NEUROZES

Specialistų teigimu, stresas - pagrindinė akių trūkčiojimo priežastis.

Stresą gali sukelti įvairūs veiksmai: rūpesčiai darbe, nuolat varvantis vandens čiaupas ar nemalonus telefono skambutis. Dėl nuolatinio patiriamo streso padidėja pavojus susirgti neuroze, tai nuolat centrinę nervų sistemą dirginanti būsena. Svarbu, kiek galima labiau apsisaugoti nuo žalingojo streso poveikio, todėl būtina pakeisti savo požiūrį į dažnai iškylančias problemas, kurios yra Jums nemalonios ir kurias sunku išspręsti.

PERDŽIŪVUSIOS AKYS

Akys gali pradėti trūkčioti, kai jos, ilgai dirbant prie kompiuterio ar skaitant, perdžiūva. Kai mes esame į kažką sutelkę dėmesį, mūsų akims tenka didesni krūviai. Tada rečiau mirksite ir labiau pakenkiate akims. Perdžiūvusioms akims vėliau gali pakenkti ir akių ligos.

ANTIHISTAMINIV PREPARATŲ VARTOJIMAS

Įvairūs vaistai padeda gydyti net ir pačias sunkiausias ligas, tačiau jie turi ir šalutinį žalingąjį poveikį, todėl į tai būtina atsižvelgti. Jei vartojate antihistaminių (antialerginių) preparatų, turite žinoti, kad dėl jų gali pradėti trūkčioti akys. Akių trūkčiojimą gali sukelti ir įvairių kūno vietų patinimus malšinantys vaistai.

KOFEINAS, ALKOHOLIS, SALDŪS GAZUOTI GĖRIMAI

Jei išgersite stiklinę saldaus gazuoto vandens, ar surūkysite cigaretę, akys nepradės trūkčioti. Piktnaudžiaujant kofeinu ar alkoholiu akys pradeda trūkčioti ne iš karto, tačiau po kurio laiko.

NESUBALANSUOTA MITYBA

Akys gali pradėti trūkčioti dėl nesubalansuotos mitybos, kai organizmui trūksta magnio. Magnis žmogaus organizmui ypač svarbus šaltuoju metų laiku. Būtina stebėti, kokių produktų valgote ir kokių naudingųjų medžiagų juose yra.

NUSILPUSI IMUNINĖ SISTEMA

Virusinės ar bakterinės ligos - stresas žmogaus organizmui, nes jos susilpnina imuninę sistemą. Kai sveikstate persirgę infekcinėmis ligomis, turite savo organizmą tinkamai aprūpinti vitaminais, nes kitaip akys gali pradėti trūkčioti. Jei organizmui trūks vitaminų, jį vėl gali pažeisti infekcinės ligos arba Jūs sužinosite, kas yra nervinis tikas.

Ką daryti?

Nervinis akių tikas gali trukti nuo minutės laiko iki valandos. Akys po kurio laiko nustos trūkčioti, tačiau trūkčiojimas būtinai po kurio laiko pasikartos, jei Jūs tinkamai neprižiūrėsite savęs. Ką daryti, kad akys netrūkčiotų?

  • jei dirbate su kompiuteriu, vartokite akių lašus;
  • gerai išsimiegokite; nepervarkite;
  • laikykitės dienos režimo; kurį laiką vartokite augalinių, centrinę nervų sistemą raminančių vaistinių valerijonų, paprastųjų sukatžolių, gudobelių, apynių spurgų, vaistinių valerijonų preparatų. Būtinai pasitarkite su gydytoju, kuris, atsižvelgęs į Jūsų sveikatą ir fizinę būseną, paskirs tinkamą gydymą;
  • gausiau valgykite produktų, kuriuose yra magnio: avižinės ir grikių košės bei rupaus malimo grūdų duonos.

NERVINIS AKIU TIKAS IR LIAUDIES PASTEBIMAI

Akių trūkčiojimas - nerimastingas signalas. Pasak liaudies prietarų, akių trūkčiojimas gali būti ir gera naujiena.

  • jei dirbate su kompiuteriu, vartokite akių lašus;

Jei trūkčioja dešinė akis, tai, pasak liaudies pastebėjimų, gali nutikti kažkas labai gero ir svarbaus, pavyzdžiui, pelningas sandoris, finansinės būklės pagerėjimas ar papildomos pajamos, premijos ir t.t. Trūkčiojanti dešinė akis „praneša“, kad sulauksite svarbių naujienų, tačiau jaunoms merginoms, tai - ašaros.

  • jei dirbate su kompiuteriu, vartokite akių lašus;

Jei trūkčioja kairė akis, atvirkščiai, sulauksite ne ypač malonių naujienų. Tačiau yra ir išimčių. Jei kairė akis pradėjo trūkčioti antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį ar sekmadienį, žmogaus laukia tik džiugūs įvykiai ir geros naujienos.

Akių trūkčiojimas ir nėštumas

Nėščioms moterims akys trūkčioja todėl, kad jų organizme įvyksta esminiai hormonų pokyčiai. Visi vidaus organai pradeda kitaip reaguoti į įprastinį moterų gyvenimo ritmą iki neštumo. Be to, nėščiąsias dažniau pažeidžia stresas. Be to, sumažėja ir jų psichoemocinis atsparumas. Nėščioms moterims akys trūkčioti pradeda ir dėl kitų priežasčių:

  • akių nuovargio;
  • dėl papildomų rūpesčių ir išgyvenimų dėl būsimo kūdikio;
  • dėl kai kurių vaistų vartojimo.

Kokie vaistiniai preparatai padeda numalšinti nervinį akių tiku?

Jei trūkčioja akys, specialistai nepataria vartoti spiritinių antpilų. Tokiais atvejais patariama gerti mėtų, paprastųjų sukatžolių ir vaistinių melisų arbatų. Šios arbatos padeda atsipalaiduoti ir numalšinti nervinį akių tiką. Jei trūkčioja akys, ant jų galima dėti kompresą su šaltu virintu vandeniu, kuris malšina uždegiminius procesus akių raumenyse.

Kitos gydymo procedūros

  • Užsimerkite ir atsipalaidavę pabūkite 15 minučių.
  • Prie smilkinių priglauskite šiltame virintame vandenyje suvilgytos medžiagos skiautes ar vatos gniužulėlius.
  • Plačiai prasimerkite, staiga stipriai užsimerkite, užsimerkę pabūkite kelias sekundes. Šiuos pratimus pakartokite kelis kartus.

Nervinio akių liko profilaktika

  • Nepervarkite, pernelyg neskubėkite;
  • venkite žalingų įpročių; savo organizmą gausiai aprūpinkite vitaminais;
  • venkite didelių fizinių ir protinių darbo krūvių;
  • tinkamai pailsėkite ir gerai išsimiegokite.

paranormal.lt

Viewing all 10239 articles
Browse latest View live


<script src="https://jsc.adskeeper.com/r/s/rssing.com.1596347.js" async> </script>